Chris Hemsworth, “Süper Depresif” Marvel Filmi Eleştirisine Tepki Verdi


İçin Chris Hemsworthinsanların Marvel filmleri hakkında söyleyeceklerini duymak hem sevgi hem de şimşek getirebilir.

bu Thor aktör kısa süre önce sinema kahramanlarından bazılarını gördüğü konusunda samimi oldu. Martin Scorsese Ve Quentin Tarantino Marvel filmlerini eleştirin.

Chris, “Bunu duyduğumda çok iç karartıcı,” dedi. GQ içinde 6 Haziran’da yayınlanan bir röportaj Oscar ödüllü yönetmenlerin süper kahraman serisi hakkında yıllar boyunca yaptıkları yorumlar hakkında. “İşte birlikte çalışmayacağım iki kahramanım. Sanırım onlar benim hayranım değiller.”

2019’da Martin, Marvel filmlerini tema parklarıyla karşılaştırdı ve şunları söyledi: İmparatorluk Dergisi franchise’ı sinema olarak görmediğini, bir dizideki konumunu açıklayarak New York Times köşe yazısı o yıl daha sonra.

Ve Quentin’e gelince, Bir Zamanlar Hollywood’da yönetmen, “Hollywood’un Mucizeleştirilmesi” konusundaki görüşünü 2019’da verdi. Kasım 2022’de 2 Bears, 1 Cave podcast’inde Marvel oyuncularının gerçekten film yıldızı olarak kabul edilip edilemeyeceğini merak ettiği, ayrıca filmlerin popülaritesinin Hollywood’da “başka hiçbir şeye pek yer bırakmadığına” dikkat çekiyor.

Chris’in bunu nasıl gördüğüne gelince?

“İnsanları sinemalarda tutan bir şeyin parçası olduğum için minnettarım” dedi. “Şimdi o filmlerin diğer filmlerin aleyhine olup olmadığını bilmiyorum.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376457/chris-hemsworth-reacts-to-scorsese-and-tarantino-s-%22super-depressing%22-criticism-of-marvel-movies?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir