Chris Evans, LeBron James ve Daha Fazlası Texas Okul Çekiminden Sonra Konuştu


Meghan McCain: Tanrı bize yardım etsin ve Uvalde, Texas’a yardım etsin. Allah kurbanlara ve sevdiklerine yardım etsin ve acilen ruhları için dua etsin. Allah hasta ülkemize yardım etsin. Allah hepimize sonsuz merhamet etsin. Bu dünyada saf, katkısız kötülük var.

Josh Gad: Biz millet olarak mahkemelerde kavga eden ünlüleri, sınıflarda ölen çocuklardan daha çok önemsiyoruz. Ve profesyonel olduğunu iddia eden herkese, bu ülkede her hafta ölen askeri sınıf silahlarla ölen çocuklara merhametiniz nerede?

Bette Midler: ALLAH ADINA NE YAPIYORUZ? BU DEĞİŞMELİ! BU MİLLET EN KÖTÜ DÜŞÜNCELERİNİ KONTROL ETMEYEN İNSANLARLA DOLU VE BEDELİNİ DAİMA MASUM ÖDEYENLERLE DOLU! FETUSLARI SADECE OKULDA ÖLMEK İÇİN KURTARMAYIN, çünkü SİLAHLARINIZI HAYATTAN DAHA ÇOK SEVİYORSUNUZ! UTANÇ!!

Hillary Clinton: Düşünceler ve dualar yeterli değildir. Başka hiçbir şeyin olmadığı yıllardan sonra, acılı çığlıklar ülkesi oluyoruz. Amerika’da çocuklarımızı öldüren silahlı şiddet belasını durdurmak için istekli yasa koyuculara ihtiyacımız var.

Barack Obama: Ülke genelinde ebeveynler çocuklarını yatırıyor, hikayeler okuyor, ninniler söylüyor ve akıllarının bir köşesinde çocuklarını okula bıraktıktan veya onları bir okula bıraktıktan sonra yarın ne olacağı konusunda endişeleniyorlar. bakkal veya başka bir kamusal alan. Michelle ve ben, Uvalde’de kimsenin katlanmaması gereken acıları yaşayan ailelerin yasını tutuyoruz. Onlara da kızıyoruz. Sandy Hook’tan yaklaşık on yıl sonra – ve Buffalo’dan on gün sonra – ülkemiz korkudan değil, bir silah lobisi ve bu trajedileri önlemeye yardımcı olabilecek herhangi bir şekilde hareket etmeye istekli olmayan bir siyasi parti tarafından felç oldu. Eylem, her türlü eylem için uzun zaman geçti. Ve ailelerin başka bir günü beklemesi başka bir trajedi – daha sessiz ama daha az trajik olmayan -. Tanrı kurbanların anısını kutsasın ve Kutsal Yazıların sözleriyle kırık kalpleri iyileştirsin ve yaralarını sarsın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332227/chris-evans-kerry-washington-and-more-speak-out-after-fatal-shooting-at-texas-elementary-school?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir