Chris Brown’ın Rihanna’nın Bebeğinin Doğumuna Tepkisi – Hollywood Liferihanna rapçi beau ile paylaştığı bebeği daha yeni doğurdu A$AP Kayalıkve şimdi, eski sevgilisi, Chris Browntepkisini paylaşıyor. EXCLUSIVELY ile paylaşılan bir kaynak, “Chris, Rihanna’ya iyi dileklerini iletmek istedi ama aynı zamanda Rocky ile onun için herhangi bir drama yapmaya çalışmıyor” dedi. HollywoodYaşam.

“Bunu hikayesinde yayınlamak, ona ulaşma ama yine de saygılı olma yolu. Onun bunu duyacağını biliyor ve mutlu olacağından emin çünkü ona ve dünyaya iyi hislerden başka bir şey göndermediğini bildiriyor,” diye devam ettiler. “Ve bu doğru, Chris onun adına gerçekten mutlu. Bir zamanlar Rihanna’nın başka bir erkekten bebek sahibi olmasıyla baş etmesi zor olurdu, ama şimdi büyüdü, tüm o yükleri geride bıraktı. Şimdi, sevgi ve saygıdan başka bir şey değil.”

Chris Brown
Chris Brown (Power/Shutterstock için John Salangsang).

Ek bir kaynak, RiRi’nin her zaman çocuk istediğini bildiğini göz önünde bulundurarak Chris’in “onun için daha mutlu olamayacağını” HL ile paylaştı.

“Ebeveyn olmak Chris’in gördüğü en büyük hediye oldu ve Rihanna’nın da aynı duyguları yaşayacağını biliyor” diye paylaştılar. “Ona mesaj atmak konusunda rahat hissetmiyordu, bu yüzden onu ve Rocky’yi sosyal medyadan tebrik etmenin uygun olacağını düşündü. O ayak parmaklarına basmaya çalışmıyor ama onun için gerçekten mutlu ve sadece elinden gelenin en iyisini göndermek istedi. ”

Çiftin ilişkisi, Chris’in 2009 Grammy Ödülleri gecesinde yaptığı rezil fiziksel saldırı da dahil olmak üzere kesinlikle iniş ve çıkışlarla doluydu. Saldırıdan sonra kısa bir süreliğine ayrılsalar da, 2012 ve 2013’te kısa bir süre yeniden bir araya gelmeden önce ayrıldılar.

Chris’in kendi başına üç çocuğu oldu. En büyük kızını paylaşıyor, Kraliyet Kahverengisiile Nia Guzmanhem de bir oğul, ekoile Ammika Harrisve kızı, Sevimliile elmas kahverengi.

Chris Brown, Rihanna
Chris Brown ve Rihanna (David Crichlow/Shutterstock).

Dahası, Chris ayrıca bir “Tebrikler” paylaştı. RiRi’nin bebek haberinin öğleden sonra Instagram Hikayesinde. Rihanna’dan ismen bahsetmese de, hamile bir kadın emojisi içeriyordu. Mesajla birlikte kırmızı bir kalp ve dua eli de yayınladı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/20/chris-brown-reacts-rihanna-baby-birth/

Yorum yapın

SMM Panel