Chris Brown’ın Baby Lovely ile İlişkisi Ortaya Çıktı – Hollywood Life


Chris Brown, yeni kızı Lovely’de ‘doğmadan önce’ ve ‘doğduğunda hastanedeydi’ ‘bir rol oynadı’.

Chris Brown32 yaşında, kendisi ve yeni doğan kızı arasındaki büyüyen bağın tadını çıkarıyor Sevimli. Şarkıcı, paylaştığı üçüncü çocuğunu memnuniyetle karşıladığını doğrulayınca hayranlarını şaşırttı. elmas kahverengiüç ay önce geçen hafta sevimli tot’un değerli bir resmini yayınlayarak ve gururlu babanın yolun her adımında orada olduğu ortaya çıktı.

“Bu ilk kez olabilir Chris Bir kaynak ÖZEL OLARAK, kızını herkesin önünde kabul etti, ancak kız doğmadan önce hayatında bir rol oynadı” dedi. HollywoodYaşam. “Chris ve Diamond birbirlerini yıllardır tanırlar ve bir süreliğine rastgele flört ederler. Chris ve Diamond arkadaş olarak başladı ve o ve kız arkadaşları birlikte seyahat edeceklerdi. Chris gezerken ve yoldayken. Bu onların zamanla daha da yakınlaşmasını sağladı ve Diamond ile ara sıra çıkmış olsa da şu anda kimseyle anlaşmak istemiyor.”

Chris Brown
Chris Brown üç ay önce üçüncü çocuğunu kucağına aldı. (Scott Roth/Invision/AP/Shutterstock)

Lovely’nin gelişi Chris’i iki kız ve bir erkek çocuk babası yapar. kızı da paylaşıyor kraliyet7, ile Nia Guzman ve oğul eko2, ile Ammika Harris. İçeriden öğrendiğimiz kişi, Chris’in Aeko’dan sadece iki yıl sonra başka bir bebek beklememesine rağmen, babalığı çok sevdiğini söyledi.

“Chris Bu kadar kısa sürede başka bir bebeğe sahip olmayı asla beklemiyordum, ancak onun için dünyadaki en önemli şey baba olmaktır ”dedi. “Chris Lovely doğduğunda hastanedeydi ve bu nedenle, bu konuda paylaşımda bulunup bulunmadığına bakılmaksızın her zaman oradaydı. Neyse ki Diamond, kızını sık sık görebileceği kadar yakın yaşıyor ve bir ilişkileri olmasa da, Chris Diamond’a çocuğunun annesi olarak saygı duyuyor ve elinden gelen her şekilde onları destekliyor.”

Chris Brown
Bir performans sırasında Chris Brown. (Scott Roth/Invision/AP/Shutterstock)

Chris, Lovely’in babası olduğunu onaylamadan önce, Diamond’ın Eylül’de Instagram’a gittiğinde söylentiler dönmeye başladı. fotoğrafları paylaş bebek yumruğunu sergiliyor. “Tam aşkı bildiğinizi düşündüğünüzde, size onun gerçekte ne kadar büyük olduğunu hatırlatmak için küçük bir şey geliyor.♥️” yazdı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/11/chris-brown-relationship-baby-lovely-third-child/

Yorum yapın