Chris Brown ve Normani Yeni ‘WE (Warm Embrace)’ Videosunda Dans Ediyor – Hollywood Life


Normani üzerinde öne çıkan bir sanatçı değil Chris Brown‘ın yeni şarkısı, ancak “WE (Warm Embrace)” için müzik videosunun her yerinde. Chris’in yaklaştığını haber veren görselde esintili albümünde (24 Haziran’da çıkacak) 33 yaşındaki şovmen, uyumakta zorluk çektikten sonra evinde Normani ile buluşur. Normani’nin karakteri, Chris’in hayalini kurduğu kadındır ve ikisi, Normani’nin Chris’in dizine geçmesiyle sonuçlanan baştan çıkarıcı bir dansa başlar.

Tam aksiyon kızışırken, Normani ve Chris yüzerek serinlemeye karar verirler. Videonun teması “düşmek” olan Chris, Normani’ye aşık oluyor – ya da bu durumda, ile birlikte onu – bir havuza. Normani gösteriş yapıyor bolca Çıplak elbisesi sırılsıklam olurken, Chris kıyafetlerini üzerinde tutar. Su altında biraz flört ettikten sonra, Chris ve Normani karaya geri döner, dans eder ve arabasına sarılır. Ardından, Normani ve Chris’i uzaklaştırmak için bir UFO gelir.

Chris Brown ve Normani Yeni 'WE (Warm Embrace)' Videosunda Dans Ediyor – Hollywood Life

Video, nasıl başladığı gibi uzayda bitiyor, ancak ikisinin akıbeti bilinmiyor. Normani, Chris’in kalbini ele geçirmek için Dünya’ya gönderilen bir uzaylı mıydı? Chris videonun başında düştüğünü mü hayal ediyordu yoksa geçmişteki kaçırılma olaylarını mı yaşıyordu? Havuzu kim temizleyecek?

“WE (Warm Embrace)” yönetmenliğini üstlendi. Arradve video, Brown’ın parçasının bir ön izleme parçasıyla başlıyor “Gece uyumak.” Video, Chris’i rapçi ile eşleştiren yeni single’ı “Call Me Every Day”in hemen ardından geliyor. WizKid. “WE (Warm Embrace),” “Call Me Every Day” ve daha önce yayınlanan “Iffy”, Chris’in yeni albümünde yer alacak. esintili. Bu Cuma günü RCA Records’ta yayınlanan proje, aynı zamanda O, Jack Harlow, Fivio Yabancı, ve dahası. Hayranlar ayrıca Chris, One Of Them Ones Turu için yola çıktığında şarkıları canlı dinleyebilecekler. küçük bebek. (Buraya Tıkla daha fazla bilgi için.)

Normani’nin bu videodaki görünümü, duygusal yeni single’ı “Fair”i çıkardıktan aylar sonra geldi. “Onu bu kadar özel yapan şey, yaşadığım anda beni yakalamasıydı” dedi. Zane Lowe Apple Music’te 1. “Gerçek zamanlı olarak. O gün bunu duygusal olarak yaşıyordum, stüdyoya gitmek için kendimi toparlayıp toplayamayacağımdan bile emin değildim. Ama bitti ve bu bir sonuçtu. Ve bu benim için terapi. Herkes için olduğu kadar benim için de öyle. Bu kaydı çıkarmak gerçekten çılgınca. Benim için de olacağını bilmiyordum.”

“Nasıl yazıldığı ve bunu yapabildiğimiz için çok gurur duyuyorum…” diye ekledi. “Bunun tüm kadınlar tarafından yazıldığını söyleyebilirsin, değil mi? Gerçekten birbirimize yüreklerimizi döktük ve gerçekten hepimiz aynı deneyimi yaşadık. Yani şarkı sözlerinin ortaya çıkması çok daha kolaydı. Taşkınlar gibiydi. Ve biz de öyle yaptık. Daha çok terapiydi. Kızlar sadece kalplerini birbirlerine döküyorlar. ”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/21/chris-brown-normani-we-warm-embrace-video/

Yorum yapın

SMM Panel