Chris Brown ve Nia Guzman, Kraliyet Kızlarının 8. Doğum Günü İçin Yeniden Bir Araya Geldi – Hollywood Life


Chris Brown ve Kraliyet Kahverengisi


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Eskiler Chris Brown33 ve Nia Guzman38, kızlarını kutlamak için bir araya geldi Kraliyet Kahverengisi8. doğum günü. Gururlu ebeveynler, “Forever” şarkıcısının doğum gününde kızını uyandırmasıyla başlayan kutlamalara ait videoları Instagram Hikayelerinde paylaştı. Bu sevimli anı kaydeden Nia, kırmızı kremalı kekler ve doğum günü mumlarıyla baba-kız ikilisine yaklaşırken, Chris heyecanla Kraliyet’i salladı ve onunla birlikte yatağa atladı.

Hâlâ yatakta olan Kraliyet ailesi, mumları üfleyerek anne ve babası ona “bir sürü dilek tutmasını” söylerken mumları üfledi. Nia ayrıca ailesinin ona hediye ettiği gibi görünen parayı saymak için bir hesap makinesi kullanarak Kraliyet Ailesi’ni yatakta kaydetti. “Tamam doğum günü kızı!” dedi Nia. Ev, kraliyet ailesi için özel gününde çeşitli balonlarla donatıldı.

Nia ayrıca bir gönderi paylaştı. çok güzel video Instagram’a doğum günü pastası yemek. 8 yaşındaki mavi prenses elbisesi giymiş ve yüzünde kocaman bir gülümseme vardı. Gururlu anne, başlığına “SENİ SEVİYORUM KRALIÇE @missroyaltybrown” yazdı.

Chris ve Kraliyet Kahverengisi
Chris Brown ve kızı Royalty Brown (Fotoğraf: Matt Baron/Shutterstock)

Kraliyet ailesinin aynı anda hem anne hem de babasıyla birlikte olması nadirdir. O, Chris yerine Nia ile daha çok vakit geçiriyor, ama o hala küçük kızını her zaman destekliyor. Kısa süre önce, süperstar şarkıcı Royalty’i dans resitalinde destekledi. İçinde FotoğrafChris’in Instagram’da paylaştığı bu fotoğrafta Royalty, ünlü babası kollarını ona dolarken elinde iki çiçek buketi tuttu.

Royalty’e ek olarak, Chris oğlu paylaşıyor eko2, ile Ammika Harrisve yeni doğmuş bir kızı var, Sevimliile birlikte elmas kahverengi. Chris, doğduktan üç ay sonra sevimli tot’un değerli bir resmini yayınlayarak üçüncü çocuğunu memnuniyetle karşıladığını doğruladı. Daha sonra, bir kaynak Chris’in Lovely’nin Ocak ayında doğduğundan beri hayatında “bir rol oynadığını” doğruladı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/27/chris-brown-nia-guzman-reunite-royalty-brown-birthday-videos/

Yorum yapın

SMM Panel