Chris Brown ve Jordin Sparks ‘No Air’ Performansı İçin Yeniden Bir Araya Geliyor – Hollywood Life


Chris Brown, Jordin Sparks


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Phil Mccarten/UPI/Shutterstock

Chris Brown33 ve Jordin Kıvılcımları, 32, hafta sonu 2008 hit şarkıları “No Air”i 15 yıl aradan sonra ilk kez seslendirdiklerinde nostaljiyi getirdi. İkincisi, ilkine Las Vegas, NV şovunda katıldı. Onlardan Biri Tur ve onunla şarkı söylemek için sahneye çıktığında seyirciyi şaşırttı. Ayrıca unutulmaz anın bir videosunu paylaşmak için Instagram’a gitti.

Videonun başlığına “🚨 15 YIL SONRA: @chrisbrownofficial ile No Air yapmak için sahneye geri döndük” diye yazdı. “’One of Them Ones’ turunuzun son durağında beni ağırladığınız ve onu Vegas’ta bir patlama ile sonlandırdığınız için teşekkürler Chris!!! Kalabalık yakıldı!!! Bu şarkının her kelimesini çığlık attığını duymaya bayıldım!!! Kalbim. 🤍”

Video yayınlandıktan sonra, Chris ve Jordin’in hayranları, yorumlar bölümünde çok fazla sevgiyle yanıt verdi. “Bu olağanüstü!” bir hayran yazdı, diğeri şarkıya “Forever a bop” adını verdi. Üçüncüsü “en iyilerden biri” yazdı ve dördüncüsü videonun kendilerini “üşüttüğünü” paylaştı.

Jordin Sparks, Chris Brown
Chris Brown ve Jordin Sparks, 2008’de hit single’ları ‘No Air’i yayınladılar. (Phil Mccarten/UPI/Shutterstock)

Chris, turnesinde eski müzik işbirlikçileriyle tekrar bir araya gelmediğinde, çocuklarını sahneye çıkarıyor! “Sonsuza Kadar” şarlatanı kızını getirdiğinde kalabalığa bir sürpriz daha yaptı kraliyet, 8, 23 Temmuz’da Boston, MA’daki gösterisi sırasında seyircilerin önünde. O gecenin son şarkısı “Go Crazy”i söylerken tot babasının yanına yaklaştı ve onu kollarına aldı. Sahneden ayrılmadan önce dansçılarıyla yaptığı pruvaya onu da dahil etti, bu yüzden kesinlikle unutulmaz ve sevimli bir andı.

Kraliyet’e ek olarak, Chris aynı zamanda oğlunun babasıdır. eko2 ve yeni doğan kızı Sevimli. Sık sık tatlı fotoğraflarını ve videolarını sosyal medyada paylaşıyor ve gönderiler her zaman çok sayıda destekleyici yanıt alıyor. Aynı zamanda, birkaç hafta önce gösterilerinden birinde seyirciler arasında şarkı söyleyen bir çocuğun tatlı bir videosunu paylaştığında olduğu gibi, bazen genç hayranlarını da sergiliyor. “HAYRANLARIMI SEVİYORUM… NESİL ❤️🙏🏽,” o yazdı yanında.




Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/28/chris-brown-jordin-sparks-reunite-no-air-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir