Chris Brown, Rihanna’nın Super Bowl Hamileliğinin Açıklanmasına Görünüşte Tepki Veriyor


Rihanna Super Bowl 2023’te 2 Numaralı Bebeğe Hamile Olduğunu Doğruladı

2023 Super Bowl’da sahneyi süsledikten birkaç dakika sonra, Rihanna görünüşe göre eski sevgilisinden bir not aldı Chris Brown.

Performans sırasında ikinci bebeğine hamile olduğunu açıklayan “Work” şarkıcısı, 12 Şubat’ta single’larından oluşan karışık bir şarkı söylerken, Chris bir mesaj paylaştı. Instagram Hikayeleri“Go Girl” yazarak hem dua eden eller emojisi hem de kırmızı eller emojisi ekliyor.

Hayranlar, 33 yaşındaki Chris’in 34 yaşındaki Rihanna’ya geçmiş olsun dileklerini ilettiğini ilk kez fark etmiyor. Mayıs 2022’de, Grammy ödüllü şarkıcı ilk bebeğini erkek arkadaşıyla karşıladıktan kısa süre sonra. A$AP Rocky“Look at Me Now” sanatçısı ayrıca Instagram Stories’de hamile bir kadın emojisinin yanında “tebrikler” yazan bir not paylaştı.

Eski çift, 2009’daki ayrılmalarına kadar yaklaşık iki yıl çıktı.

O yılın Şubat ayında, Grammy hafta sonu sırasında ikisi arasındaki bir tartışma fiziksel hale geldi. Bir savunma anlaşmasını kabul ettikten sonra Chris, beş yıl denetimli serbestlik, topluluk çalışması ve aile içi şiddet danışmanlığına mahkum edildi.

Olaydan yedi ay sonra Rihanna, kendisine en iyisini dilediğini belirterek durumla ilgili duygularını paylaştı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364784/chris-brown-seemingly-reacts-to-rihanna's-pregnancy-reveal-during-super-bowl-2023?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir