Chris Brown, Michael Jackson’dan Daha İyi Olup Olmadığı Tartışmasına Cevap Verdi – Hollywood Life


Chris Brown33, kendisinin mi yoksa geç mi olduğu konusundaki popüler internet tartışması hakkında konuşuyor. Michael Jackson daha iyi bir şovmendir. Şarkıcı, karşılaştırmanın bir parçası olmak istemediğini itiraf etti ve aslında yeni bir radyo röportajında, kendisine büyük başarı getiren müzik kariyerini sürdürmesi için ona ilham verdiği için “popun kralı”na itibar etti. Tartışma hakkında soru sorulduğunda, “Bu şapka,” dedi. Büyük Çocuğun Mahallesiyukarıda görülebilir.

“Bunun dışında kalıyorum. Yüz tutacağım. Biraz geriliyorum,” diye ekledi, ardından Michael’ın yeteneğini geçip geçmediği konusundaki konuşmaları nasıl ele aldığı sorulduğunda. “Benim kişisel görüşüm, o adam olmasaydı nefes bile alamazdım, hatta şarkı bile söyleyemezdim. olarak bakarlar mı bilmiyorum [Michael] ÜrdünKobe [Bryant] şey, ama ona bakamıyordum bile. Işık yılı önde. Onunla rekabet yok” dedi.

Chris Brown
Chris Brown önceki bir performans sırasında sahnede. (Power/Shutterstock için John Salangsang)

Chris’in yorumları hip hop sanatçılarının beğenisinden sonra geliyor Fivio Yabancı ve Tank Chris’in bu işte en iyisi olduğu konusunda fikirlerini söylüyorlar. Ryan Clark ayrıca bu ayın başlarında viral olan bir tweet paylaştı. “Chris Brown, Michael Jackson’dan daha yetenekli… İşte söyledim! İyi haftalar” yazıyordu.

Diğerlerinin sevgisine rağmen, “Sonsuza Kadar” şarlatanı, Michael hakkında olumsuz yorum yapmaktan kaçındı ve hatta yaptığı inanılmaz etki nedeniyle “bu adamın türbelerinin evimde asılı olduğunu” anlattı. “Hayır, ondan daha iyi değilim” demeden önce son röportaj.

Michael Jackson
Michael Jackson sahnede iz bırakıyor. (Uwe Lein/AP/Shutterstock)

Chris alçakgönüllü ve Michael’a olan aşkını güçlü tutarken, müzik tutkusunun peşinden müzik tutkusunu sürdürmeye devam etmek için turneye çıkmaya hazırlanıyor. küçük bebek. Ayrıca yeni albümünü çıkarmaya hazırlanıyor, havadar24 Haziran’da her yerde kulaklara çarpacak 23 parçalık bir sürüm.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/20/chris-brown-responds-debate-better-michael-jackson-interview-video/

Yorum yapın

SMM Panel