Chris Brown, Lookalike Son Aeko’nun Fotoğrafını Paylaştı – Hollywood Life


Chris Brown Aeko


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: SOUTHPAW / BACKGRID

Chris Brownoğlu Aeko Catori Kahverengi her geçen gün daha çok ünlü babasına benziyor. 33 yaşındaki “With You” şarkıcısı, 24 Mayıs’ta Instagram Stories’e gitti ve sevimli bebeği 2’nin başka bir fotoğrafını paylaştı.

Chris, eski sevgilisiyle paylaştığı mini-ben oğlunun fotoğrafının altına “LIL CB” yazdı. Ammika Harris, 29. Aeko örgülerle ayrılmış uzun saçları ile her zamankinden daha sevimli görünüyordu. Basit bir siyah tişört ve üzerinde renkli şimşekler bulunan uyumlu bir şort giydi.

Chris, değerli görüntüyü ortaya çıkardıktan sonra, hayranlar, benzer oğlu için fışkırmak için sosyal medyayı doldurdu. Bir takipçi, “Kelimenin tam anlamıyla o” yanıtını verdi. “Tıpkı babasına benziyor. Ne kadar yakışıklı küçük bir adam!” başka bir hayran yorum yaptı. “Hayır, cidden….yaklaştırın. Çocuğun yüzü Chris’in tamamına sahip! Tam burun şekli, dudak şekli! İkizler!” bir kişi mesaj attı.

Bu arada Chris, 5 Mayıs’taki 33. doğum günü için özel bir sürprizle karşılaştı. Ammika, bu özel günü kutlamak için Instagram’da paylaştığı bir fotoğrafa “Bugün sizi kutluyoruz” başlığını attı. Fotoğrafta doğum günü çocuğu Aeko ile oynuyor. bir havuzda Chris mutlu bir şekilde onu kollarında tutarken. Tüm dövmeleri güneşte olan “Sadık” şarkıcı, küçük oğlunu yanağından öpmek için eğilir.

“Ah kalbim!!!” Yorumlar bölümüne bir Breezy hayranı yazdı. Diğerleri Chris için sevgi mesajları ile izledi. “R&B Kralının Doğum Günü Kutlu Olsun!” “Doğum günün kutlu olsun!! Bebek Oğlan suyu havaya kaldırıyor gibi görünüyor,” diye yazdı bir başkası, havuza sıçrayan Aeko’ya atıfta bulunarak. “Mutlu doğum günü Havalı. Doğum gününün tadını çıkar.” “En iyi resmi seçtin Ammikaaa. tarzını seviyorum!!! Mutlu Yıllar.” “Çok sevimli, sen en iyi annesin ve Chris de en iyi baba.”

Chris aynı zamanda kızının gururlu babasıdır. Kraliyet Kahverengisi7, eski sevgilisiyle paylaştığı kişi Nia Guzman. Ek olarak, aylarca süren söylentilerden sonra Chris nihayet 8 Nisan’da üçüncü bir çocuğu ağırladığını duyurdu. güzel kahverengionun açık ve kapalı kız arkadaşı ile, elmas kahverengi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/24/chris-brown-lookalike-son-aeko-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir