Chris Brown, Eski Ammika Harris ile Paris’te: Fotoğraflar – Hollywood Life


Chris Brown, Eski Ammika Harris ile Paris'te: Fotoğraflar - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: AbacaPress / SplashNews

Chris Brown Bebek annesiyle birlikte Işıklar Şehri’nde görüldüğünde bir barışma dedikodusu fırtınasına neden oldu. Tartışma yaratan klibini geçtiğimiz günlerde yayınlayan şarkıcı, Chloe Baileyile çıktı Ammika Harris 23 Şubat Perşembe günü Paris’teki Accor Arena’daki konserinin ardından. İki yıldız etkilemek için giyinmişti, Ammika bir North Face x Gucci ceketi sallıyordu ve Chris ekose bir gömlek ve beyzbol şapkasıyla havalı görünüyordu.

Chris Brown, Eski Ammika Harris ile Paris'te: Fotoğraflar - Hollywood Life
Ammika Harris ve Chris Brown, Şubat 2023’te Paris’te. (AbacaPress / SplashNews)

“Uykuya Dön” şarkıcısı ve modeli ilk olarak 2015 yılında bir araya geldi ve bir oğlu oldu. aeko, Kasım 2019’da. Aeko geldikten sonra ayrıldılar ve o zamandan beri tekrar tekrar açılıp kapanan bir ilişkileri oldu. Chris, adında üç aylık bir kızı olduğunu açıkladığından, çiftin şu anda birlikte olup olmadığı belli değil. Sevimli modeli ile elmas kahverengi Nisan 2022’de. Chris, kızını sık sık alenen kabul etmese de, bir kaynak söyledi HollywoodYaşamı ÖZEL OLARAK “Doğumdan beri onun hayatında bir rol oynamıştır.”

Gezi, Chris’in son eleştiri dalgasının Chloe’nin kendisiyle işbirliği yaptığını açıklaması single’ı “How Does It Feel” ve beraberindeki müzik videosunda. Hayranları o zamanki kız arkadaşına saldırısını gündeme getirdikten sonra, genç şarkıcı Chris’le ilişkisi olduğu için sosyal medyada eleştirildi. Rihanna 2009’da. Eski sevgilisinin de olduğuna dikkat çektiler. Karruecche Tran2017’de hakkında beş yıllık uzaklaştırma kararı almak zorunda kaldı.

Chris Brown, Eski Ammika Harris ile Paris'te: Fotoğraflar - Hollywood Life
Annika ve Chris’in 3 yaşındaki Aeko adında bir oğlu var. (AbacaPress / SplashNews)

Eşit çita kızlar şap Kiely Williams konuşmak zorunda kaldı. “Bırakın kendi rekoruyla çıksın – o kadar dahice, o kadar büyüleyici ki hepimize KADINLARI DÖNDÜRDÜĞÜNÜ unutturuyoruz. Yapamaz, yapmayacak. Peki ne yapıyor? Siyah Kadınların liyakatiyle ilgili yazılar için küçük onaylar alarak yavaş yavaş ana akıma geri dönüyor. Daha yetenekli, daha değerli ama ona onay veren siyahi kadınlar” diye sosyal medyasında yazdı.

Chris, savunmasında Instagram’daki Rihanna olayına atıfta bulunarak, “17 yaşında yaptığım bir hatadan dolayı hala benden nefret ediyorsanız, lütfen kıçımın tamamını öpün.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/24/chris-brown-ex-ammika-harris-paris-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir