Chris Appleton, Lukas Gage ile Çıktığını Doğruladı: Video – Hollywood Life


Chris Appleton


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Eric Charbonneau/John Salangsang/Shutterstock

Bu doğru: Chris Appleton Ve Lukas Gage çıkıyorlar! Çift, aşk dedikodularını alevlendirdikten sonra PDA dolu tatil Meksika’ya giden 39 yaşındaki Chris, nihayet ilişkisini doğruladı. Beyaz Lotus aktör, 27, gerçek anlaşma Drew Barrymore Gösterisi. Drew Barrymore ünlü kuaföre ilişki durumunu sordu ve Chris, “Dinle, çok mutluyum. Çok aşığım ve zamanımı çok özel biriyle paylaşabildiğim için çok minnettarım. Chris ayrıca “aşk gerçekten özel bir şey. Bence gerçekten bağ kurduğun biriyle tanışmak gerçekten çok özel.”

Lukas Gage
Lukas Gage; Chris Appleton (Fotoğraf: Eric Charbonneau/John Salangsang/Shutterstock)

48 yaşındaki Drew, Chris’in bu kadar ciddi bir ilişki içinde olduğunu duyunca çok mutlu oldu. O övdü kim Kardashian‘in kuaförüydü ve ona “ne kadar harika bir insan” ve “dünyanın en büyük avı” dedi. Drew ayrıca Chris’e “mutluluğu daha fazla hak eden birini düşünemediğini” söyledi.

“İşte aşk!” Chris, talk show sunucusuna kocaman bir kucak verirken Drew’a dedi. Ardından Drew ekranda Chris ve Lukas’ın tatillerinden bir fotoğrafını gösterdi. “Evet, bu Lukas. Orası Meksika’da,” dedi Chris, Drew mutlu çiftin fotoğrafının üzerine fışkırırken.

Chris ve Lukas, ilişkileri hakkındaki spekülasyonlara Şubat ayında Meksika’daki St. Regis Punta Mita Resort’ta bir arazi aracında fotoğraflarını yayınlayarak başladılar. yaptığı paylaşımda, Chris yazdı “Joyride” başlığında ve Lukas, “Beunos” diye yanıt verdi. Ve üzerinde Lukas’ın gönderisi, Sen 4. sezon yıldızı, başlığına “le major” yazdı. Chris, Lukas’ın gönderisine yorum yaptı ve kalp-göz emojisiyle “Aylak” yazdı.

Lukas’a daha sonra bir röportajda Chris ile olan ilişkisi soruldu. New York Times, söylentiler hakkında çekingen oynadığı yer. “Bunu düşünmek isterlerse, yapabilirler,” dedi Lukas. bu öfori aktör ayrıca, “Hayatımdaki çoğu şey hakkında oldukça açık sözlüyüm ama herkesin herkesin işini bilmesi gerektiği kültürüyle ilgili bir sorunum var ve hiçbir şey kutsal olamaz. Hâlâ anlamaya çalıştığım garip bir çizgi.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/16/chris-appleton-confirms-dating-lukas-gage-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir