Chloe Fineman’dan Britney Spears’ın SNL’deki Bebek İçin Bir Paskalya Mesajı Var – Hollywood Life


Chloe Fineman'dan Britney Spears'ın SNL'deki Bebek İçin Bir Paskalya Mesajı Var – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rosalind O’Connor/NBC

Chloe Fineman en iyi izlenimini vermek için geri döndü Britney Spears 16 Nisan Cumartesi Gecesi Canlı bölümünde ve bir kez daha çiviledi. Gösterinin soğuk açılışı için, Bowen Yang “Bu Paskalya sezonu için umutlarını paylaşmak” isteyen ünlü arkadaşlarını tanıtmak için Paskalya Tavşanı olarak ortaya çıktı. Chloe’nin mükemmel bir şekilde çaldığı hamile pop prensesi, hayranlarına bebeğinin gelişi de dahil olmak üzere özel bir mesaj verdi.

“Bahse girerim bunu yapabileceğimi bilmiyordunuz,” diye sordu Britney, arkasını dönüp koreografisi yapılmış el hareketleri, yani Instagram video dansı yapmadan önce izleyicilere. Daha sonra, mahkeme tarafından atanan ve Kasım ayında sona eren konservatörlüğüne atıfta bulundu. “Altı ay önce herkesin ‘Onu bu konservatuardan çıkarmamız gerekiyor ve şimdi ‘Birisi hala onu kontrol edecek mi?’ Endişelenme, sonunda özgürüm ve bir bebeğim olacak! Bebeğimin mutlu, sağlıklı ve vekaletname ile dünyaya gelmesi için dua ediyorum.”

Dr. Fauci, New York Belediye Başkanı Eric Adams ve Elon Musk yenilenme ve yenilenme mevsimi hakkında düşüncelerini vermek için de geldiler. Elon, son zamanlarda Twitter’ı satın alma girişimine atıfta bulunarak Paskalya tatilini satın almaya çalıştığını söyledi. Paskalya’ya sahip olma hakkı karşılığında fahiş miktarda hatmi şekerleme Peeps teklif etme konusunda bir çatlak yaptı. Daha sonra kendi şakasına çılgınca güldü.

Cold Open, sunuculuğunu yaptığı bölümün ilk taslağıydı. lizzo. Gösteriye yalnızca Lizzo ev sahipliği yapmakla kalmadı, aynı zamanda müzikal konuk oldu, bu da 2019’daki bir görevin ardından ikinci kez seçildi. Eddie Murphy ev sahibine döndü. Hem ev sahibi hem de müzikal konuk olarak çifte görev almış çok VIP bir müzisyen grubuna katılıyor. Taylor Swift, Britney Spears ve Jennifer Lopezher ikisi de iki kez yapan ve Justin Timberlakekim meydan okumayı üç kez aldı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/17/snl-britney-spears-chloe-fineman-easter-baby-video/

Yorum yapın