Chlöe Bailey Gunna ile El Ele Tutuştuktan Sonra Flört Hayatını Tartışıyor


Ve Chlöe’nin ilgisini çekmiş gibi görünen biri? “Sen ve Ben” işbirlikçisi gunna.

Ne de olsa çift, Şubat ayında Hollywood giyim mağazası H.Lorenzo Men’de bir alışveriş gezisi sırasında el ele görüntülendi. Bu vesileyle Chlöe, dalgalı bir korse üst, siyah kesim etek, metalik gümüş eldivenler ve diz boyu çizmeler giyerken, 28 yaşındaki rapçi doğumlu. Sergio Mutfakları— bebe mavisi deri ceket ve kot pantolon içinde görüldü. Gunna bir elinde Goyard evrak çantası, diğerinde Chlöe’nin avucunu tutarken, ikili güneş gözlükleriyle dışarı çıktılar.

Çift, ilk olarak geçtiğimiz Ekim ayında Atlanta Hawks maçına birlikte katıldıkları zaman aşk dedikodularına yol açmıştı. Ocak ayında Gunna, üçüncü stüdyo albümündeki düetlerini yayınladı. DS4EverNew York’ta bir partide Chlöe ile düşüşü kutlarken görüntülendi.

O ayın sonlarında ilişki durumları sorulduğunda Gunna, Chlöe ile “gerçekten yakın arkadaş” olduklarını söyledi, ancak ilk tanıştıklarında “bir nevi atışımı biraz vurduğunu” itiraf etti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330826/chloe-bailey-discusses-her-dating-life-after-holding-hands-with-gunna?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın