Chloe Bailey, Chris Brown Ortak Çalışması “Nasıl Hissediyor”u Paylaşıyor: İzle – Hollywood Life


Chloe Bailey, Chris Brown Ortak Çalışması "Nasıl Hissediyor"u Paylaşıyor: İzle - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Earl Gibson III/Shutterstock / Paul R Giunta/Invision/AP/Shutterstock

Chlöe – diğer adıyla Chloe Bailey, yarısı Chloe ve Halle — ilk solo stüdyosunun çıkışına 24 Şubat Cuma günü devam ederek ikinci single’ı (veya “parça”) “How Does It Feel”i çıkardı. Parçalar halinde. Günlerce süren tepkilerden sonra şarkının öne çıkması Chris Brown, “Nasıl Hisseder”, Chlöe ve Chris’in başarısız bir ilişki hakkında ayetler değiş tokuş ettiğini gören bir videoyla birlikte geldi. Chlöe, “Evet, bakın güvenin olayı bu / Bu hiçbir zaman bizimle ilgili olmadı” diyor. Dahi. Çünkü çok fazla yapıyorduk / Çılgınlıklara rafları fırlattık / Kalbimin attığı anahtarı sana verdik / Söylemedin ama söyledin / Canımı yakmamalıydı ama izin verdim. ”

Görselde ayrıca Chlöe, her biri bir öncekinden daha parlak görünen bir dizi kıyafet içinde gösteriliyor. R&B şarkısı, ipeksi ama güçlü vokaliyle onu zaten bir seks sembolü haline getirmediyse, video kesinlikle yaptı (aynı zamanda onun yeni bir moda ikonu olduğunu iddia etti).

Chris şarkının gelişini müjdeledi. instagram. “@chloebailey sen çok güzel bir ruhsun… DÜNYAYI ELİHA AL SHAWTY ve ARDINA BAKMA! SEN BİR KRALİÇESİN! KİMSENİN SİZE FARKLI OLMADIĞINI ANLATMASINA İZİN VERMEYİN! Hayallerinin peşinden gittin ve şimdi evren bu tezahürü gerçekleştiriyor” diye yazdı Chlöe altına (h/t Reklam panosu).

İle Halley Bailey oyunculuk kariyerine odaklanıyor (Disney’in canlı aksiyon uyarlamasında rol alıyor. Küçük Denizkızı Bu yıl), Chlöe tüm çabasını müziğe verdi. Parçalar halindeChloe, Mart ayında gelen, “Yaşadığım her şey, tüm yıkımlar, beni hafife alan, yapamayacağımı söyleyen insanlar – tüm bu şeyler müziğe girdi” dedi. Öz 2022’de.

“Albüm, kendimi toparlamam ve dünyanın beni içine sokmaya çalıştığı herhangi bir küçük yerden veya yerden kendimle konuşmam,” diye ekledi, “insanların ve kişisel ilişkilerin beni içine sokmaya çalıştığı ve hatta [doing that to] kendim. Serbest kalan benim.”

Chloe Bailey, Chris Brown Ortak Çalışması "Nasıl Hissediyor"u Paylaşıyor: İzle - Hollywood Life
(Earl Gibson III/Shutterstock / Paul R Giunta/Invision/AP/Shutterstock)

Chlöe, single’ı 16 Şubat’ta 33 yaşındaki Chris ile birlikte sosyal medya hesaplarında paylaşarak duyurdu. Hemen ardından hayranlar, davranış geçmişini göz önünde bulundurarak Chris Brown’ın devam eden desteğine karşı çıktılar. çita kızlar şap Kiely Williams “Bırakın kendi rekoruyla çıksın – o kadar dahice, o kadar büyüleyici ki, hepimize KADINLARI DÖNDÜRDÜĞÜNÜ unutturuyor. Yapamaz, yapmayacak. Peki ne yapıyor? Siyah Kadınların liyakatiyle ilgili yazılar için küçük onaylar alarak yavaş yavaş ana akıma geri dönüyor. Daha yetenekli, daha değerli ama ona onay veren siyahi kadınlar.”

Chris, Kiely’ye “hayatında ya çok kırıldığın ya da kırıldığın bir noktadasın” diyerek yanıt verdi. Benim hakkımda olumsuz konuşmak zorunda olduğunu düşündüğün GERÇEK, seni çok topal gösteriyor. Chris ayrıca yorumlarıyla Kiely’nin peltek konuşmasıyla alay etti.

17 Şubat’ta Chris, hayal kırıklığını dile getirmek için Instagram Hikayesine gitti. Şubat 2009’da saldırıya uğradığı olaya atıfta bulunarak, “17 yaşında yaptığım bir hata nedeniyle benden hâlâ nefret ediyorsanız, lütfen tüm kıçımı öpün,” diye tweet attı. Rihanna hastaneye kaldırılması gereken noktaya kadar. Chris, ağır saldırı ve cezai tehditlerde bulunmakla suçlandı. Daha sonra mahkemede bir ağır suçtan suçunu kabul etti ve hapishaneden kaçtı.

Chris daha sonra IG Hikayelerinde bir Ranker’dan olduğu anlaşılan 15 ekran görüntüsü paylaştı. postalamak “Aile İçi Tacizle Suçlanan Ünlüler” başlıklı (h/t Karmaşık) “Reşit olmayan kadınlarla çıkan bu beyaz sanatçıların iptal kültürü nerede, EŞLERİNİ DÖVMEK” vb.

Chris’in savunmasının ardından hayranlar eski sevgilisinin, Karruecche Tran2017’de Brown’a karşı beş yıllık bir uzaklaştırma emri almak zorunda kaldı. Chris’in “küfür içeren sesli mesajlar ve onu ‘onu dövmekle tehdit ettiği kısa mesajlar” bıraktığı bildirildi. Günlük Canavar.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/24/chloe-bailey-chris-brown-how-does-it-feel-song-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir