Chlöe Bailey Çantasındakini Paylaştı


Chlöe Bailey ile görüştük çünkü bu fiyatlarla onun seçimlerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. Chlöe, Welch’s ve Neutrogena’nın ücretli sözcüsüdür. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Şarkıcı Chlöe Bailey Her zaman kırmızı halı görünümüyle karşımıza çıkıyor, peki ya çantasında sakladığı ürünler gibi normalde göremediğimiz temel şeyler? yakın zamanda E! Haberler röportajda, bazı uygulama ipuçları da dahil olmak üzere en sevdiği güzellik ürünlerinden bahsetti. Makyaj temizleme kombinasyonunu ortaya çıkardı, ki bu böyle gerekli. Hatta çantasında taşımayı sevdiği cilt bakım ürünlerini ve atıştırmalıklarını bile paylaştı.

Atıştırmalıklardan bahseden Chlöe, aşkından bahsetti. Welch’in Meyve Aperatifleri“Bu atıştırmalıkları küçüklüğümden beri hep sevmişimdir ve bağımlılığımı gerçekten hiç bırakmadım. İşbirliği yapmak hiç de kolay olmadı çünkü onları çok seviyorum.”

“Have Mercy” şarkıcısı, çantasında mutlaka bulunması gereken ürünleri paylaştı ve çok şükür hepsi çok uygun fiyatlı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333308/chloe-bailey-shares-what-s-in-her-bag?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel