Chippendales’in Kumail Nanjiani Dissects Performansına Hoş Geldiniz


Nanjiani, ekranda bu duyguyu canlandırmak için Banerjee’nin RoboCop gibi hareket edeceğini hayal ettiğini söyledi – oyuncuya göre “o kadar havalı değil”.

Ancak, bu sert, robotik hareket, çekimler sırasında omzunun altında sıkı, ağrılı bir düğüm oluşturan Nanjiani’yi olumsuz etkiledi. “Kesinlikle belirli sahnelerde, daha fazla acıtacaktı” diye paylaştı. “Steve’in yaşadığı yer orası gibiydim. Bu düğümü çözene kadar bu düğümden kurtulamam.”

Buna karşılık, Chippendales’i tura çıkaran dünyaca ünlü bir koreograf olan Bartlett’in karakteri Nick, kendi cildinde kendinden emin ve rahattır. Bartlett, “Kumail, Steve’in kendinden nefret ettiğinden bahsediyordu,” dedi. “Bence Nick kendini seviyor ama herkesten sakladığı bir iç hayatı var.”

Bartlett, Nick’in güvensizliklerini bastırma yeteneğinin, karakterini Steve ile arasının bozduğunu söyleyerek, “Bence bu Steve’i biraz çileden çıkarıyor çünkü vücudundan gerçekten kopuk. Ve onun çok sert olduğunu görebilirsiniz, Nick çok akıcı ve hareket konusunda rahat.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346898/how-insecurity-influenced-kumail-nanjiani-s-lessigreaterwelcome-to-chippendaleslessigreater-performance?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir