Chilling Adventures of Sabrina Alum Chucky’de Görünecek


lachlan watson ikinci sezonunda çifte görev oynayacak Chucky-ve biz palyaçoluk yapmıyoruz.

Netflix’teki Theo rolüyle tanınan ikili olmayan oyuncu Sabrina’nın Ürpertici Maceralarıhaberi duyurdu 28 Haziran’da Instagram’da“Merhaba benim adım Lachlan Watson ve size Glen ve Glenda’nın Chucky ikinci sezona geri döndüğünü ve bu sonbaharda sizi iki kez göreceğimi söylemek için buradayım.”

çocukları Chucky (seslendiren Brad Dourif) ve Linda Valentine (jennifer tilly), Glen ve Glenda ilk olarak 2004 filminde tanıtıldı. Chucky tohumu-seslendiren Billy Boyd– ve daha sonra Chucky Jake’e söylediğinde TV dizisinin ilk sezonunda bahsedildi (Zackary Arthur) bir “cinsiyet-akışkan çocuğu” olduğunu söyledi.

Brad, Jennifer ve oyuncu kadrosu Björgvin Arnarson, Alyvia Alyn Lind ve Devon Sawa– son zamanlarda dizinin ikinci sezonunda unutulmaz bir konuk oyuncu rolüne sahip olan Hileler– hepsi ikinci sezon için geri dönüyor.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336305/chucky-season-2-chilling-adventures-of-sabrina-alum-to-play-the-killer-doll-s-twins?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir