Chilli, Yeni Röportajda Matthew Lawrence ile Olası Çocuklara Tepki Verdi – Hollywood Life


Biber, Matthew Lawrence


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Daily Stardust / BACKGRID

Rozonda “Biber” Thomas52, erkek arkadaşından çocuk sahibi olmayı reddetmiyor Matthew Lawrence. TLC şarkıcısı, kendisinin ve 43 yaşındaki aktörün gelecekte kendi ailelerini kurma ihtimalinin olduğunu yeni bir röportajda itiraf etti. Ryan Cameron Sansürsüz Radyo şovu. Chilli, “Asla bilemezsin,” dedi. Altıncı Sayfa. “Bunu asla söylemem [I’m done]”

Chilli, yine de evli olmasaydı daha fazla çocuğu olmayacağını söylemeye devam etti. “Kesinlikle evli olmalıyım … ve henüz evli değilim,” diye açıkladı. Oğlunu şimdiden paylaşan güzellik Tron Austin25, müzisyenle Dallas Austin, Matthew ile evlilik hakkında konuşup konuşmadıkları hakkında daha fazla ayrıntıya girmedi. Muhabbet kuşları, ilk kez birlikte takılırken görüldükleri Ağustos ayı civarından beri çıkıyorlar.

Biber, Matthew Lawrence
Bir randevu gecesi boyunca Chilli ve Matthew. (The Daily Stardust / BACKGRID)

Chilli’nin çocuklar ve evlilik hakkındaki yorumları, Matthew’un anlattıktan sonra geldi. Bu gece eğlence bu ayın başlarında ünlü kız arkadaşıyla bir aile kurmayı umduğunu söyledi. “Umarım. Oyun planı bu. Yapmaya çalıştığımız şey bu,” dedi gelecekte çocuk sahibi olup olmayacakları sorulduğunda.

Eski Boy Dünyayla Buluşuyor yıldız, yorumlarını başka bir röportajda takip etti. ET Haberleri bu hafta ve söylediklerini söylemesinin nedeninin kısmen ağabeyi ile olan ilişkisi olduğunu açıkladı. Joey Lawrencekim yeni evlendi Samantha Kope geçen sene. “Joe ve ben büyürken birlikte çocuk sahibi olmamız gerektiğine dair bu plan hakkında dertleşiyorduk. Ve ilk turu kaçırdım ve şimdi o yeni bir aile kuruyor ve ‘Adamım, birlikte bir aile kurma şansım yokken bunu tekrar yapsak harika olur’ diye düşünüyordum.” dedi.

Biber, Matthew Lawrence
Çiftin başka bir fotoğrafı. (The Daily Stardust / BACKGRID)

“Yani demek istediğim buydu,” diye ekledi. “Çıktığım birine baskı yapmak gibi bir niyetim yoktu.”

Chilli ile çıkmaya başlamadan önce, Matthew evliydi. Cheryl Burke 2019’dan 2022’ye kadar. Chilli, Dallas’la olan aşkına ek olarak daha önce şarkıcıyla ilişki içindeydi. mübaşir 2001’den 2004’e kadar.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/18/chilli-reacts-kids-matthew-lawrence-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir