Chicago West ve True Thompson Rock Gömlekleri Anneleri Üzerlerinde – Hollywood Life


Khloe Kardashian çocukları


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Khloe Kardashiankızı, DoğruVe kim Kardashianen küçük kızı, Chicago, üzerlerine annelerinin resimlerinin basıldığı gömleklerle eşleşiyorlar. Bu doğru – Her ikisi de 5 yaşındaki True ve Chicago, 39 yaşındaki Khloe’nin paylaştığı en şirin fotoğraflar için poz verdi. instagram 21 Temmuz’da annelerinin birkaç resmiyle süslenmiş tişörtleri salladılar. Her iki kız da bir avuç pozla gururla gülümsedi. atlıkarınca Khloe, birbirlerine tatlı bir şekilde sarıldıkları da dahil olmak üzere paylaştı. Khloe, paylaşımına “Bu tişört olayının komik olduğunu düşünüyorlar” notunu düştü.

Üzgünüm Koko, çok komik! Chicago, tişörtünü bir çift pembe kargo pantolonla eşleştirdi. Saçlarını atkuyruğu yapmıştı ve pembe güneşlikler ve boynunda geçici bir taco dövmesi gibi görünen bir şeyle aksesuarlanmıştı. Bu arada, yaklaşık bir yıl önce abla olan True, siyah motorcu şortu giydi ve kıvırcık buklelerini de yukarı çekti.

Tabii ki, bu Chicago ve True’nun birlikte kesinlikle sevimli göründüğü ilk sefer değil. Sadece birkaç hafta önce, 42 yaşındaki Khloe ve Kim kızlarını ve yeğenlerini aldılar. Fırtına5 ve Rüya, 6, Los Angeles’taki World of Barbie sergisine. Doğru, Chicago ve kuzenleri giyinmişti. Barbie’den ilham alan kıyafetler, Chicago sallanan pembe pantolon, pembe ışıltılı etek ve uyumlu Barbie süveteriyle her zamanki kadar sevimli görünen True, gümüş payetli bir elbise içinde Stormi ve pembe şort ve pembe bir atlet giyen Dream. Khloe ve Kim eğlenceye bile katıldılar ve dar siyah ve pembe catsuits giydiler.

Kızlar, Barbie’nin dolabı, bir denizkızı düzeni, bir uzay mekiği, bir “Barbie Şovu” seti ve daha fazlası gibi Instagram’a hazır birkaç farklı alanda bir dizi fotoğraf için poz vererek hayatlarının en güzel anını yaşıyor gibiydi.

Khloe ve bazı KarJenner çocuklarını içeren son birkaç gezi, sadece çocukları ile değil, tüm yeğenleri ve yeğenleriyle vakit geçirmeyi ne kadar sevdiğini ifade etmesinden kısa bir süre sonra geldi. Khloe, Temmuz ayında yayınlanan bir bölümde “Dream benim bebeklerimden biri gibi, tıpkı diğerleri gibi” dedi. Kardashians. “İnsanlara annelik yapmayı seviyorum… anne olmak benim kanımda var,” diye ekledi. “Başka türlü olmazdı.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/21/chicago-west-true-thompson-shirts-moms-faces-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir