Chicago West 5 Yaşında: Yıllar Boyunca En Şirin Fotoğraflarına Bakın


Şikago Batı çift ​​hanelerin yarısına geldi.

Kardashian-Jenner torunları gözlerimizin önünde büyümeye devam ediyor. kim Kardashian ve eski koca Kanye Batı‘nin üçüncü çocuğu 15 Ocak’ta resmen 5 yaşına bastı.

Chicago, ağabeyinden sadece birkaç yıl sonra 2018’de dünyaya kabul edildi. Aziz 2015 yılında doğdu. Ve tıpkı abla gibi KuzeyChicago da küçük erkek kardeşin doğumuyla abla rolünü üstlenecekti. Mezmur 2019’da

Teyzeleri de dahil olmak üzere ailesi sayesinde Khloe Kardashian ve Kourtney Kardashian ve büyükanne Kris Jenner—hayranlar, tatil kutlamaları ve kardeş kucaklaşmalarından kuzenlerle randevu oyunlarına kadar Chicago’nun çocukluğuna içeriden bir bakış attılar. Gerçek Thompson, Rüya Kardashian ve Fırtına Webster.

Büyük gününün şerefine, ilk kez göründüğü andan itibaren yıllar içindeki en şirin fotoğraflarına bir göz atıyoruz. Kyle Jenner2018 hamilelik duyuru videosu ona son yılbaşı sonrası özçekimler Kim ve Aziz ile.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1359786/chicago-west-is-5:-look-back-at-the-birthday-girl-s-cutest-photos-over-the-years?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir