Chicago PD’den Jesse Lee Soffer Neden Gerçekten Gösteriden Ayrıldı?


Jesse Lee Soffer nihayet hayranlarına neden ayrıldığına dair fikir veriyor Chicago Polisi

Geçen yaz 2013’te prömiyerinden bu yana NBC suç dramasında rol alan aktör, dizinin 10. sezonunda rozetini teslim etmek için şaşırtıcı bir karar verdi. Ve şimdiye kadar nedenini gerçekten açıklamadı.

Prosedürde Dedektif Jay Halstead’i oynayan 38 yaşındaki Soffer, “Bu soruya nasıl cevap vereceğimi çok düşündüm ve iyi bir cevap yok” dedi. Çeşitlilik 23 Şubat’ta yayınlanan bir röportajda. “Daha fazlası için hazır olmam dışında.”

“Nihayetinde karakteri o kadar iyi tanıyorsunuz ki, değiştirebilecek veya dönüştürebilecek pek bir şey yok” diye devam etti. “Gerçekten büyümek ve genişlemek istedim ve bu sadece bir seyahatimiz var. Tekrar kaydolsaydım, üç yıl daha olacaktı. Şovda 40 yaşına girecektim. ‘Biliyor musun’ diye düşündüm. Risk alma zamanı.”

Ve hiçbir şekilde kolay bir karar değildi, One Chicago dünyasından ayrılma kararını “hayatımda vermek zorunda kaldığım en zor kararlardan biri” olarak adlandırmaktı.

Bu kadar zor olmasının nedenlerinden biri? Son derece sadık izleyiciler. “Şovumuzun hayranlarını çok seviyorum ve hayranlarımı seviyorum” diye itiraf etti. “Hala bunun için üzüldüklerini biliyorum ve bir dereceye kadar ben de öyleyim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365986/lessigreaterchicago-p.d.lessigreater-s-jesse-lee-soffer-reveals-why-he-really-left-the-show?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir