Cheslie Kryst’in Annesi, Kızının Ölümünü Öğrendiğini Hatırlıyor


Sabahlar asla aynı olmayacak Nisan Simpkinsgeç güzellik kraliçesinin annesi Cheslie Kryst.

April, avukat olarak çalışan ve eski bir ABD Güzeli olan 30 yaşındaki kızını Ocak ayında kaybetti. Ekstra TV muhabir — 30 yaşında intihar etmek. 4 Mayıs’ta Jada Pinkett Smithaile sohbet programı Kırmızı Masa Konuşmasışimdi Facebook Watch’ta yayın yapan April, altı çocuğundan en büyüğü olan Chelsie’nin “en iyi arkadaşı” olduğunu ve sabahlarının önemli bir parçası olduğunu paylaştı.

April, “Uyandığımda ilk konuştuğum kişi oydu” dedi. “Gerçekten sadece sabahımıza giderdik, birbirimize Facetiming yapardık. Makyajını yapardı, ben masamda kendimi hazırlardım. ‘Günün nasıl?’ ‘Neler oluyor?’ Yani buna sahip olmamak sabahları benim için berbat kılıyor.”

Cheslie, 30 Ocak sabahı saat 7 civarında öldü. [exercise] April,” dedi. “Eve giderken onu arayacaktım ve telefonuma baktığımda, ondan bir kısa mesaj olduğunu fark ettim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329696/cheslie-kryst-s-mom-recalls-heartbreaking-moment-she-learned-of-daughter-s-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın