Cheryl Burke, Matthew Lawrence Split’ten Sonra Tekrar Çıkıyor mu? Diyor…


İstemek Cheryl Burke randevuya çıkmak ister misin? Cevabı: henüz değil.

bu Yıldızlarla Dans pro onun galası bölümünde söyledi Oyunda Burke dijital ses dosyası Boşandığı kocasından boşanma davası açtıktan sonra flört havuzuna ayak parmağını sokmaya hazır olmadığını Matthew Lawrence Şubatta.

Cheryl, “Sanırım hazır olacağım, ama bence bu sürecin bir parçası ya da bu deneyin bir parçası – bu teslim olma deneyi – sadece ‘Cheryl’e yarın bir randevu bul’ değil, dedi Cheryl. “Çünkü aslında yarın çıkmaya hazır değilim, belki gelecek hafta, belki birkaç ay, belki bir yıl, bilmiyorum.”

Bunun yerine Cheryl, gelecekte tekrar flört edebilmek için nasıl “gelişebileceğine” odaklanıyor – ve bu sürecin ne kadar süreceğini bilmiyor ve buna ihtiyacı olduğunu da düşünmüyor. 38 yaşındaki, uzun süreli ilişkilerden yeni ayrılmış veya boşanmış diğer kadınların “yalnız olmadıklarını” bilmelerinin önemli olduğunu paylaştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330436/is-cheryl-burke-dating-again-after-matthew-lawrence-split-she-says-?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir