Cheryl Burke, Kendisi ve Matthew Lawrence’ın Çift Terapisinde Olduğunu Açıkladı


Yaklaşık üç ay sonra Cheryl Burke Boşandığı kocadan boşanma davası açtı Matthew Lawrenceistifa çağrısı yapmaktan kaçınmak için gösterdikleri çabalar hakkında açılıyor.

Cheryl, 4 Mayıs’taki bölümünde “Matt ve ben, kesinlikle çift terapisindeydik, evliliğimizden önce bile” dedi. Tamron Salonu.

Neredeyse üç yıllık evliliklerini yansıtan Cheryl, kendisinin ve Matthew’un “kesinlikle denediklerini” kaydetti.

“İnsanlar gelişir ve insanlar büyür” diye açıkladı. “Ve bazen birlikte büyürler ve bazen, bilirsiniz, ne yazık ki ayrılırsınız.”

bu Yıldızlarla Dans pro, kendisinin “terapi için büyük bir savunucu” olduğunu ve aynı zamanda birçok çiftin dışarıdan yardım arama konusunda sahip olabileceği yanlış anlamaları vurguladığını paylaştı.

“Demek istediğim, insanların terapiyi ‘Aman tanrım, bir sorun var’ gibi bir şeyle ilişkilendirdiğini düşünüyorum” diye paylaştı. “Ama gerçekten, orada önyargılı olmayan ve size nasıl iletişim kuracağınız konusunda söyleyebileceğiniz yöntemler ve araçlar verebilecek üçüncü bir kişinin olması çok sağlıklı olduğunu düşünüyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329706/cheryl-burke-reveals-she-and-matthew-lawrence-were-in-couples-therapy-before-breakup?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın