Cheryl Burke, Eski Matthew Lawrence’ı Evden Attığını Söyledi


Cheryl Burke kendine biraz SAYGI gösteriyor.

Aynı gün eşinden boşandı Matthew Lawrence sonuçlandırıldı, Yıldızlarla Dans pro, onun değerini bilmekle ilgili bir mesaj paylaşmak için sosyal medyaya gitti. İçinde TikTok 19 Eylül’de yayınladıCheryl, Amazon Prime’ın antoloji serisinden bir sahne boyunca dudak senkronizasyonunun viral video trendine girdi Modern Aşk.

“Onunla yattın mı yoksa onu öptün mü,” diye ağzından çıkan sesi taklit ediyor. Geliştirici Patelkarakteri Joshua. Emma’nın sesi (Caitlin McGee) yanıt verir, “”Onunla yattım”, Cheryl bir barış işareti yapar ve Joshua’nın kötü şöhretli “Ok bye” repliğini dudaklarını senkronize eder.

Cheryl ayrıca diyalog alışverişini de yazdı, ancak ilginç bir şekilde hile yapan suç ortağının zamirlerini “o” yerine “o” olarak değiştirdi.

38 yaşındaki oyuncu, kliple birlikte tamamlanmış görevleri içeren bir kontrol listesi yazdı: “Onu evimden kov, Boşanma avukatı tut, Boşanma davası aç”, #özsaygı #barışçıl ve #sınır hashtagleri ile birlikte.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347329/cheryl-burke-says-she-kicked-ex-matthew-lawrence-out-of-the-house-in-message-on-self-respect?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir