Cher ve Oprah Winfrey ‘Sidney’ Prömiyerinde Kırmızı Halıda Göründü: Fotoğraflar – Hollywood Life


çömlek ve oprah


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/BEI/Shutterstock

Oprah Winfrey68 ve “Believe” şarkıcısı, Cher76, galasında büyüledi Sidney 21 Eylül’de Los Angeles’ta. Talk show sunucusu, şeffaf kollu beyaz düğmeli ve yere kadar uzanan çok katlı eteğiyle zarif görünüyordu. Ayrıca kırmızı halıdayken simsiyah saçlarını şık bir yarı-yukarı-yarı-aşağı tarzında giydi. Oprah, takımı siyah pompalı ve kalp şeklinde pırlanta küpelerle tamamladı. Cher ayrıca gece dışarı çıkmak için tek renkli siyah bir pantolon giydiği kadar şık görünüyordu. Cher’in tek kat fırfırlı yakası ve siyah platform çizmeleri, görünüşüne farklı bir hava katmıştı. Bununla birlikte, Cher’in ışıltılı kırmızı göz farı ve pembe yanaklarıyla bir renk patlaması vardı.

Oprah
Oprah Winfrey 21 Eylül’de ‘Sidney’ galasında. (Matt Baron/BEI/Shutterstock)

İki ikon, prömiyerlere çok sık çıkmıyor, ancak Çarşamba gecesi çok özel bir gündü. Apple Orijinal Filmi, Sidneyaktör ve yönetmenin ölümünden sadece sekiz ay sonra o gece prömiyer yaptı Sidney Poitier. Sidney merhum oyuncunun efsane hayatına bir bakışı konu alan bir belgesel filmdir. Sidney, 1964’te En İyi Erkek Oyuncu Akademi Ödülü’nü kazanan ilk Siyah aktör olarak biliniyordu. Gibi birçok Hollywood klasiğinde rol aldı. Bil bakalım akşam yemeğine kim geliyor (1967), Gecenin sıcağında (1967), Efendim, Sevgilerimle (1967), Tarla zambakları (1963) ve daha fazlası.

Ayrıca galaya Sidney’nin tüm ailesi katıldı. Adını paylaşan kızı, Sidney Tamiia Poitier48 ve kız kardeşleri birleşik cephe olarak kırmızı halıya katıldı. Anika Poitier50, Beverly Poitier-Henderson70, Pamela Poitier68 ve Sherri Poitier66 yaşındaki kız kardeşleriyle kırmızı halıda hepsi harika görünüyordu. Sidney’in bir kızı daha oldu, Gina Poitier2018’de 57 yaşında ne yazık ki vefat etti. Oprah, Sidney’nin kızlarıyla hepsinin kulaktan kulağa gülümsediği bir grup fotoğrafı çektirdi.

Cher
Cher, 21 Eylül’de Los Angeles’ta ‘Sidney’in galasında. (Matt Baron/BEI/Shutterstock)

Diğer ünlüler, merakla beklenen belgesel için merhum aktörü onurlandırmak için geldi. Kırmızı halının ünlü isimleri şöyle sıralandı: Moesha’nın Sheryl Lee Ralph, Rahatlamak için bekliyor yıldız Loretta Devineaktris Shari Belafonte, Azizler ve günahkarlar aktris Vanessa Bell Callowayve Diana Ross‘ oğul, Evan Ross. bu Güzel ve Çirkin aktör John Savage73 yaşında da oradaydı ve kız arkadaşıyla birlikte geldi, Blanca Blanco41.

Oprah sadece yeni belgeselin hayranı olduğu için kırmızı halıda boy göstermedi, aynı zamanda filmde de yer aldı! İçinde fragman16 Ağustos’ta piyasaya sürülen , Oprah Winfrey Gösterisi ev sahibi Sidney hakkında konuşurken gözyaşları içinde görüldü. “Bildiğiniz her şeyin güçlü ve iyi olduğu ve siyah olduğu bir toplulukta büyüdüğünüzde, ırk kavramı yoktur – bu Sidney Poitier’i tanımlar. Onun özeti bu, ”dedi Oprah. Fragmanın sonuna doğru Oprah ve merhum aktör, talk show setinde öpüşürken görüldü. “Onu çok seviyorum,” diye ekledi gözyaşlarıyla.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/22/cher-oprah-winfrey-red-carpet-sidney-premiere-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir