Cher ve Erkek Arkadaşı Alexander Edwards Randevu Geceleri Hakkında Konuşuyor


Cher ve erkek arkadaş İskender “AE” Edwards bir çift olarak buharlı bir kırmızı halı çıkışı yapma fırsatını kullanarak randevu gecesini yeni bir seviyeye taşıdı.

9 Mart’ta “Believe” şarkıcısı ve müzik yapımcısı, birlikte Versace sonbahar/kış 2023 defilesine katılırken PDA’yı gösterdi. tarafından sorulduğunda E! HaberlerFrancesca Amiker Bu onlar için tipik bir randevu gecesiyse, Cher AE’ye döndü ve “Bunu daha önce yaptık mı?” “Hayır, hayır. Ama her zaman yanıyor” diye cevap verdi.

Çift, ilk ortak kırmızı halı görünümlerini tutkulu bir PDA ile parıldadı. 76 yaşındaki Cher ve 36 yaşındaki AE, moda şovuna girerken öpüşürken ve kucaklaşırken fotoğraflandı.

İlk ikisi, rapçi ile dışarıda el ele tutuşurken fotoğraflandıklarında flört söylentilerini ateşledi. tayga Kasım 2022’de West Hollywood, California’da. Cher daha sonra AE ile aşkını şu tarihte doğruladı: twittergeçtiğimiz eylül ayında Paris Moda Haftası sırasında tanıştıklarını da sözlerine ekledi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367662/you-better-believe-cher-and-boyfriend-alexander-edwards-are-detailing-their-date-nights?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir