Cher, Annesinin Ölmeden Önce “Hasta” Olduğunu ve “Çok Acı Çektiğini” Söyledi – Hollywood Life


Cher, Annesinin Ölmeden Önce "Hasta" Olduğunu ve "Çok Acı Çektiğini" Söyledi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

“İyi uyuyamıyorum,” Cher 13 Aralık’ın erken saatlerinde, annesinin vefatından günler sonra tweet attı, Georgia Holt. 96 yaşındaki şarkıcı-söz yazarı ve aktris 10 Aralık’ta vefat etti ve 76 yaşındaki Cher, annesinin son günleri hakkında daha fazla fikir verdi. “Doğrusu [is]… o hastaydı, [and] toplanıyor. Daha sonra kötüleşti. Çok acı çekiyordu, ”diye tweet attı Cher. “Sonunda, yolda kodladı [the hospital]. aldığımızda [hospital]benim KICK ASS ANNEM olan kadın artık değildi[er] burada.”

Bu tweet’ten önce Cher, takipçilerine “‘Cher ve annem ‘I’m Just Your Yesterday” şarkısını arayın’ dedi. Sesimi nereden çaldığımı göreceksin.” Paylaşılan bu bilgilerle Cher, çok ihtiyaç duyduğu uykuyu vermeye hazır görünüyordu. Bir kalp, bir öpücük ve kırmızı bir balon emojisiyle birlikte “Artık Uykulu Kafam,” diye tweet attı.

Cher, 10 Aralık’ta “Annem gitti” tweet’ini atarak takipçilerine Georgia’nın öldüğünü bildirdi. Ölüm haberi daha sonra Cher’in temsilcisi tarafından şu adrese doğrulandı: Washington post. Cher’in annesi, vefatından önceki aylarda sağlık sorunlarıyla boğuşmuştu, zatürree nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı ve başka sorunlar yaşıyordu.

Arkansas’tan gelen Georgia’nın hayatı onu o eyaletin ötesine ve Hollywood’a götürdü. Oyuncu, model ve şarkıcı olarak çalıştı. 1950’lerde şöyle şovlarda yer aldı: Ozzie ve Harriet’in Maceralarıve Lucy’i seviyorumgöre CNN. O, kızının onlarca yıl boyunca elde ettiği başarıları kutlayarak bugünkü yaşayan efsaneye dönüşürken Cher’in hayatında bir varlıktı.

Cher, Annesinin Ölmeden Önce "Hasta" Olduğunu ve "Çok Acı Çektiğini" Söyledi - Hollywood Life
2010 yılında Cher ve annesi. (MEGA)

Gürcistan ayrıca bir Cher bilgisine katkıda bulundu. Cher, 1996’da bir röportajda “Bence erkekler en havalı” dedi. Jane Pauley (s/s koşuşturma). “Ama yaşamak için onlara gerçekten ihtiyacın yok. Annem bana ‘Tatlım, bir gün yerleşip zengin bir adamla evlenmelisin’ dedi. ‘Anne ben zengin bir adamım’ dedim.”

Cher, annesinin bir çocukluk hayalini gerçekleştirmesine yardımcı oldu. Honky Tonk Kadın 1982’de kaydedilen albümde Cher ile “I’m Just Your Yesterday” adlı bir düet yer aldı. Belgeselin sonunda çalan şarkı, Sevgili Anne, Cher’i Seviyorum. “Bu çok büyük bir heyecan. Sadece ağladım ve ağladım ve ağladım, ”dedi Holt HuffPost “Özelden ağladım, bunca yıl sonra çıkan albümden ağladım. Babam bana altı yaşında şarkı söylemeye başladı.”

Cher, “Hayalini gerçekleştirmekten bahsettikten sonra annem için gerçekten önemli olduğunu düşündüğüm şey” dedi. HuffPost. “Beni günde 50 kez arıyor: ‘Ah tatlım, tek şarkının yeni ustasına bayılıyorum; Oh, tatlım’… annemle ilgili her şey şununla başlar: Oh, tatlım. Annemle özel etkinlikte ne olacağını düşündüğü hakkında konuşuyorduk ve dedi ki, ‘Gerçekten olmasını umduğum şey, kadınların son kullanma tarihi olmadığını bilmeleri. Kaç yaşında olduğunun bir önemi yok, sadece hayal kurmaktan asla vazgeçmek zorunda değilsin. Belli bir yaşa geldin diye hayal kurmaktan vazgeçmene gerek yok.’ Bu yüzden bence bu harika.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/13/cher-mom-sick-pain-georgia-holt-death/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir