Cher, Annesi Georgia Holt’un Ölümden Önceki Son Anlarını Hatırlıyor


Cher annesinin ayrılışına bakıyor.

10 Aralık’ta annesi olduğunu açıklayan şarkıcı “After All” Georgia Holt 96 yaşında ölmüştü, annesinin ölmeden önceki son dakikalarını hatırladı.

Cher, “Gerçek …. Hastaydı ve toparlanıyor,” diye yazdı 13 Aralık tweet’i. “Daha sonra kötüleşti, çok acı çekiyordu. Sonunda Hosp’a giderken kodlama yaptı.”

76 yaşındaki, Georgia’nın geride bıraktığı mirasa selam vererek devam etti ve şöyle yazdı: “Zamanla Hastaneye Gittik…. BENİM KIÇ Kıç ANNEM OLAN Kadın Artık Burada Değildi.”

Hafta sonu, Cher bir haber verdi cıvıldamak “Annem gitti” yazan ve aynı gün, Cher temsilcisi Georgia’nın E’ye geçtiğini de doğruladı! Haberler. Bir ölüm nedeni açıklanmadı.

Cher daha önce Georgia doğumlu bir sağlık korkusuyla ilgili ayrıntılar vermişti. jackie jean crouchson zamanlarda karşı karşıya, Eylül ayında tweet atmak“Mia Olduğum İçin Üzgünüm. Annem Ara Ara Hastalandı. Hastaneden Yeni Çıktı. Zatürre Oldu. İyileşiyor.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358199/cher-recalls-mom-georgia-holt's-final-moments-before-death?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir