Cher 77. Doğum Gününü Kutluyor ve Ne Zaman “Yaşlı Hissedeceğini” Soruyor


Buna inanıyor musun Cher77 mi?

Pop kraliçesi 20 Mayıs’ta doğum gününü kutladı ve bir soru yöneltti. twitter yaşlanma hakkında. “Tamam, LÜTFEN Biri Bana Söylesin,” diye başladı. “Ne Zaman YAŞLI Hissedeceğim?”

Grammy kazanan devam etti, “Bu çok saçma. Bu sayıları duyup duruyorum ama Dürüst olmak gerekirse onları anlayamıyorum. #’LERLE ANLAŞMA NEDİR!? Disleksikim ve #’ler Zor 4 benim. Kalmak zor oldu biliyorum. Gidip spor yapmalıyım. Twitter benim için TweetBot’tan daha zor.”

Cher, röportajlarda ara sıra yaşlanma hakkında konuştu. “Bundan nefret ediyorum” dedi Gardiyan 2020’de. “Ne, beğendim mi diyeceğim? Hayır, sevmiyorum. Dürüst olan herhangi bir kadın bunun o kadar eğlenceli olmadığını söyler.”

“Believe” şarkıcısı sözlerine şöyle devam etti: “Ben yolda çalışırken, bir gecede iki şov çalışırdık ve sonra bütün gece dışarıda dans ederdik. [Now] Sanki, dinlenmemiz gerekiyor, çünkü senin bir gecen daha var.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375081/cher-celebrates-77th-birthday-and-questions-when-she-will-%22feel-old%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir