Chelsea Houska, Cole ile Yeni Aile Plaj Fotoğraflarında Siyah Bikiniyi Sallıyor – Hollywood Life


Chelsea Houska ve Cole DeBoer


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MTV

chelsea hoska31 ve yakışıklı kocası Cole De Boer son tatillerine yeni başlıyorlar! Şuraya gönderilen sevimli yeni bir fotoğraf döngüsünde instagram 1 Haziran Perşembe günü, Genç anne yıldız, üstsüz ve süper formda bir Cole ile kusursuz fiziğini sergileyen, tenini gösteren siyah bir bikiniyi sallarken görüldü. Diğer resimler, aileyi sahilde ve suda çeşitli tatil mutluluk hallerinde gösteriyordu. Koleksiyondaki son fotoğraf, çocuklarının dördünü de gösteriyordu — aubree12, Chelsea’nin eski sevgilisiyle paylaştığı Adam LindVe Watsons5, Layne3 ve Yürüteç1, hepsi çeşitli tatlarda dondurma külahlarının tadını çıkarırken güneşlenmiş görünüyor.

Chelsea, fotoğrafların altına “1. Gün ☀️🌴” notunu düştü. Platformdaki 6,7 milyon hayranı tepki vermek için yorum dizisine akın etti. Bir hayran, “Aman Tanrım, aşırı sevimlilik,” diye coşkuyla haykırırken, bir başkası “Harika bir 1. güne benziyor.. çok EĞLENCELİ…” Diğerleri, dört çocuk annesinin formdaki vücudunu fark etmekten kendini alamadı. “Kız!!! Çok iyi görünüyorsun!” üçüncüsü yorum yaparken, dördüncüsü, “Annen harika görünüyorsun diye düzenleme yapmamana bayılıyorum.”

Chelsea Houska ve Cole DeBoer
MTV

Real TV yıldızının bu kadar harika görünmesi şaşırtıcı değil – yıllar boyunca fitness yolculuğunu hayranlarıyla paylaştı. Cole, 2020’de yaptığı bir röportajda, sadık eşinin forma girmesine nasıl yardımcı olduğunu bizimle paylaştı. “Öncelikle diyetim için ona tam kredi vermek istiyorum, çünkü o zaten sağlıklı besleniyordu ve ben her zaman ‘Bana tüm çocukların yemeğini ver, artıkları yerim’ gibiydim” dedi. HollywoodYaşamı 75 Hard Challenge için vücut dönüşümü hakkında ÖZEL.

“Bunu zaten kontrol altına almıştı,” diye açıkladı. “Onu takip eder ve ondan ‘Bunu yemeli miyim? Ne yemeliyim? Sağlıklı olan nedir? Sonra bir de her gün yapmamız gereken onca şey varken ya bana zaman ayırır, bir dakika çocuklara bakar, akşam sporumu bitirmeme izin verir ya da çocukları bir yere götürürdü ki ben şunu bunu yapayım. ”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/01/chelsea-houska-black-bikini-family-beach-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir