Chelsea Handler, Ozempic Aldığını “Bilmediğini” Açıkladı


Ancak Chelsea, Ozempic konuşmasına ağırlık veren en son ünlü. Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımı yıldız Kyle Richards son zamanlarda insanlar onun yeni görünümünü kilo verme ilacına bağladığında rekoru kırdı.

Kyle, altındaki bir kullanıcıya yanıt verdi 5 Ocak Instagram resmi kendisinin ve eski Gerçek Ev Hanımı da dahil olmak üzere kız arkadaşlarının Teddi Mellencamp– bir egzersiz seansından sonra, “Ben ozempik kullanmıyorum.”

İkinci bir yorumda Kyle, “Hiç olmadı” dedi.

Bu ayın başlarında, TikTok yıldızı Remi Bader 2020’de diyabet öncesi ve insüline dirençli olduğu için reçete edilen Ozempic ile yaşadığı deneyim konusunda samimiydi. 27 yaşındaki, ilacı bırakmanın “kötü alem” döngüsüne neden olduğunu ortaya çıkardı.

Etkileyici, “Bir doktor gördüm ve ‘Yüzde 100 çünkü Ozempic’e gittin’ dediler” dedi. Zayıf Değil Ama Şişman Değil dijital ses dosyası. “Bu kadar uzun süre aç olmadığımı düşündürüyordu. Biraz kilo verdim. Uzun vadede bunu takıntı haline getirmek istemedim. tekrar açlıktan ölecek.’ Yaptım ve içkim çok daha kötüye gitti. O zaman Ozempic’i suçladım.”

Ancak kilo verme yan etkilerine rağmen, Remi’nin ilaçla ilgisi tam tersiydi.

“Daha sonra iki kat kilo aldım” diye paylaştı. “Bir kez bununla ilgili bir gönderi paylaştım ve bununla ilgili deneyimim konusunda açıktım.”

Ne zaman E! İlaç şirketi Novo Nordisk’in bir temsilcisi, Ozempic’in “kronik kilo yönetimi için onaylanmadığını” söyledi. Markanın açıklamasında, tip 2 diyabeti tedavi etmeyi, kan şekerini iyileştirmeyi ve durumu olan yetişkinler için büyük kardiyovasküler olay riskini azaltmayı amaçladığını söyledi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362679/chelsea-handler-reveals-she-%22didn't-know%22-she-was-taking-ozempic?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir