Cheer’in Maddy Brum’u Araba Çarptıktan Sonra Hastaneye Kaldırıldı


tezahürat‘s Maddy Brum Araba çarptığında hayatta olduğu için şükreder.

23 Haziran’da yazdığı mektupta, “Bugün kendimi daha fazla kutsanmış hissediyorum” dedi. Instagram gönderisi Kansas City, Missouri’deki bir hastanede çekilmiş fotoğrafları vardı. “Yaşamak ve bana mutluluk ve rahatlıktan başka bir şey vermeyen insanlarla çevrili olmak ne mutlu.”

Hit Netflix dizisinin ikinci sezonunda yer alan Maddy, olayın iki gün önce meydana geldiğini söyledi. Maddy Cheer Live 2022 Turundaydı ve diğer amigo kızlarla yaya geçidinde karşıdan karşıya geçtiğini söyledi melek pirinç, James Thomas ve Javon “Jay” Kendrick “bir araba 20-30 mil hızla dönüp bana çarptı.”

Maddy, “Neyse ki, vücudumda sadece morluklar ve kesiklerle ayrıldım,” diye devam etti. “Yanımda oldukları ve güvende ve iyi olduğumdan emin oldukları için halkıma @amazingjamestho @qangel_rice @thejaykendrick’e teşekkür ederim. En iyi arkadaşlarım var.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335653/cheer-s-maddy-brum-hospitalized-after-being-hit-by-car?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel