Cheer’den La’Darius Marshall ve Gabi Butler Neden Feud Ediyor?


“Beyaz olmayan birkaç kişi de dahil olmak üzere çaylak takım arkadaşlarımdan bunu yapmaları istendi ve söz konusu eski oyuncularla başımızın belaya girmesini istemediğimiz için talebe uyduk.”

Gabi’nin gönderisine “aynı talimatları izleyen diğer çaylak takım arkadaşlarımdan bazılarının resim ve videolarını” dahil ettiği bildirildi. “Takım arkadaşlarımı bu işe bulaştırdığım için üzgünüm ama yalan sosyal medyada yayıldığı için bu durumla ilgili gerçeği söylemekten başka çarem yok.”

Gabi’nin arkadaşlarından biri, TT Barkersavunmasına geldi, tweetleme“Kelimenin tam anlamıyla en iyi arkadaşlarımdan biri ve bana hiç ırkçı hisler vermedi.”

Ertesi gün Gabi Twitter’da yazdı“Katılmamalıydım diyenler için bu isteği reddetmemin basit bir nedeni var. Blackface’i hiç duymadım ve bir şey olduğu hakkında hiçbir fikrim bile yoktu. Irkçılıkla ilgili herhangi bir şeyi kesinlikle reddederdim.”

O zaman bir kullanıcı yazdı ona, “Üzgünüm ama senin yaşında siyah yüzün ne olduğunu bilmene imkan yok. Bilmesen bile, siyahın tüm yüzünü kaplamasıyla nasıl rahat hissedebilirsin ve böyle hissetmezsin?” siyahlara saygısızlık. Çoğu insan yapardı.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363818/unpacking-the-feud-between-lessigreatercheerlessigreater-s-la-darius-marshall-and-gabi-butler?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir