Cheer’den Jerry Harris’e 12 Yıl Hapis Cezası


Harris’in suçunu kabul ettiği sayılarla hiçbir bağlantısı olmayan ikiz kardeşler de Eylül 2020’de cinsel sömürü ve istismar iddiasıyla Harris’e dava açmıştı. Onların avukatı Sarah Klein E söyledi! Şubat ayında, duruşmanın Eylül 2022’ye ayarlandığına dair haberler.

6 Temmuz’da mahkemede 15 yaşındaki ikiz kardeşler, avukatlarının E!’ye verdiği ifadeleri verdi! Cezanın ardından haberler.

Biri, “Jerry, beni çok pis ve kendimden iğrendirdin” dedi. “Olmak [my brother’s] Bu süre boyunca sadece sırdaş bana çok zarar verdi, kendimi kapana kısılmış ve sorumlu hissettirdi. Küçük bir çocuk olduğum için ne yapacağıma dair hiçbir fikrim yoktu… Masumiyetimizi tüketiyordun ve bizi nasıl incittiğin umrunda bile değildi ama tek düşünebildiğimiz seni incitmekten ya da mahvetmekten nasıl kaçınacağımızdı. senin hayatın!”

Kardeşi, “Her gün yas tuttuğum bir çocuk olarak çok fazla özgürlük ve zaman kaybettim. Eski spor salonumda tezahürat yapmayı bırakmak zorunda kaldım çünkü oradaki insanlar konuşmaya karar verdiğim için benimle ve ailemle aynı fikirde değildi. O zamanlar sahip olduğumu hissettiğim tek gerçek topluluk, doğru şeyi yaptığım için benden alındı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335946/cheer-s-jerry-harris-sentenced-to-12-years-in-prison-in-sex-crimes-and-child-pornography-case?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir