Chase Stokes’un Kelsea Ballerini ile PDA Fotoğrafı Unapologetically Sweet


Kelsea Balerini Ve Stokes’u kovala kalplerini ön plana çıkarıyorlar.

İlk iki flört dedikodusunun alevlenmesinden bir aydan biraz daha uzun bir süre sonra, Dış bankalar 30 yaşındaki yıldız, 29 yaşındaki şarkıcıyla tomurcuklanan aşkına bir göz attı. Instagram HikayeleriKelsea, oyuncuya kollarını dolayarak yanağına bir öpücük verirken görülüyor.

Chase, PDA fotoğraflarının yanı sıra “imy” yazdı ve kırmızı bir kalp emojisi ekledi. (Kelsea şu anda denizaşırı turda, Chase ise son sezonun tanıtımını yapıyor. Dış bankalar Birleşik Devletlerde.)

Ocak ayında, ikili ilk kez bir geziden çekilen fotoğraflarda rahat göründükleri zaman aşk dedikodularını ateşledi. 18 Ocak’taki aşkları sorulduğunda, Netflix yıldızı ağzını sıkı tuttu ve şöyle dedi: TMZ o sırada, “O tatlı bir kız. İyi vakit geçiriyoruz ve tüm söyleyeceğim bu.”

Bununla birlikte, günümüze ve eski sevgilisinden boşanmasını kesinleştiren Kelsea’ya hızlıca ilerleyin. morgan evans geçen yıl—sadece onun olduğunu açıklamadı değil bekar ama Chase ile kendisinin nasıl ortaya çıktığına dair içgörülerini de paylaştı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365962/chase-stokes'-pda-pic-with-kelsea-ballerini-is-unapologetically-sweet?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir