Chase Stokes ve Kelsea Ballerini Cozy Fotoğrafının Ardından Romantik Söylentiler Ateşledi – Hollywood Life


Chase Stokes ve Kelsea Ballerini


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: Stefano Costantino / Curtis Hilbun / AFF-USA.com / MEGA

Dış bankalar yıldız Stokes’u kovala ve Kelsea Balerini 30 yaşındaki Chase’ten sonra flört dedikodularını ateşledi, bir fotoğraf paylaştı 13 Ocak Cuma günü bir spor etkinliğinde 29 yaşındaki country şarkıcısına sarıldı (aşağıda görülüyor). Anlık görüntü, “küçük özet” adını verdiği bir atlıkarıncada gösterildi ve Kelsea’nın kulağına bir şeyler fısıldarken ve hatta potansiyel olarak başını öperken, Kelsea’nın başının arkasının Chase’e doğru eğildiğini gösterdi. Yüzü gösterilmezken, Chase onu etiketleyerek kimliğinin bilinmesini sağladı. instagram sırtına sarıl.

“Go vols”, “Heartfirst” şarkıcısı yorum yaptı atlıkarıncanın altında gözlerini saklayan bir maymun emojisi ile. Fotoğraf, 9 Ocak Pazartesi günü Georgia ile Texas Christian University’nin Los Angeles’ın SoFi Stadyumu’ndaki futbol maçında çekildi, ancak bu, potansiyel çiftin arkadaş canlısı göründüğü ilk fotoğraf değil. Pazartesi günü, Raising Cane’s Chicken Fingers’ın kurucusu Todd Graves geceden, resmin sağ tarafında Chase ve Kelsea dahil olmak üzere eğlence profesyonellerinin ve etkileyicilerinin yer aldığı bir fotoğraf paylaştı. Kelsea, Chase’in yanına gelip kolunu tutarken yüzünde geniş bir sırıtış vardı. O yorum yaptı o fotoğrafın altında üç beyaz kalp emojisi var.

Eğer gerçekten bir çift iseler, bu onların ayrışmalarından bu yana halka açık ilk aşkları olacaktır. Chase ünlü bir şekilde onunla çıktı Dış bankalar kostar, 25 yaşında Madelyn Cline, 2021 sonbaharına kadar yaklaşık bir buçuk yıl. Ayrılıkları hakkında kamuoyuna açıklama yapmadılar ve sette dostane bir şekilde birlikte çalışmaya devam ediyorlar. Netflix’in sevilen dizisinin 3. sezonu 23 Şubat’ta çıkıyor.

Country hayranları, “Peter Pan” şarkıcısının ve yaklaşık beş yıllık kocasının, morgan evans, 37, Ağustos 2022’de ayrıldıklarını duyurdu. Kelsea, Instagram Hikayesinde hayranlarına karşı her zaman dürüst olmayı istemekten bahsettiği samimi bir mesajla bu haberi paylaştı. “Arkadaşlar, hayatımı sizinle gerçek ve savunmasız bir şekilde paylaşmak için her zaman elimden gelenin en iyisini yaptım ve aynı zamanda kişisel hayatımın ortaya çıkan katmanlarını da korudum. Bu artık kamuya açık bir kayıt, bu yüzden boşanacağımı doğrudan benden duymanı istedim” diye yazdı. “Bu son derece zor karar, nihayetinde sona eren bir aşk, büyüme ve çaba yolculuğunun sonucudur. Burada kelimeleri bulmak zor ama Morgan’la evlilik yılları için son derece minnettarım ve gelecek sezonlar için umutluyum.

Morgan daha sonra boşandıklarını kendi Instagram mesajıyla doğruladı. Çift herhangi bir sorun belirtisi göstermediği için ayrılık hayranlar için şok oldu. Boşanmalarını Kasım ayında, Kelsea’nın artık Grammy adayı olan SUBJECT TO CHANGE albümünü çıkarmasından bir ay sonra tamamladılar.

Kelsea, Aralık 2022’de evliliğinin sona ermesiyle ilgili bir bölümde açıldı. Jade Iovine İle Bana Bundan Bahset dijital ses dosyası. “Bir süre, ‘Tamam, bu sadece bir ilişkinin yeni bir aşaması’ gibiydi, çünkü ilişkiler mevsimlerden geçer, değil mi? Ve her zaman gökkuşakları ve kelebekler olmayacak,” diye hatırladı. “Uzun bir süre, ‘Ah bu sadece, parıltı eskiyor’ gibiydim. Olan bu.’ Ve sonra geri gelmesini beklediğiniz bir aşamaya girersiniz. Ve sonra bazen olmaz.

“Günün sonunda,” diye devam etti, “Bir şeylerin yolunda gitmediğini bilip de kalırsan bu büyük bir kötülük ve kendini küçük düşürmen olur. [Shame about divorce] hissetmeyi reddettiğim tek şey. Beni bunun için yargıla, tamam, bu sana bağlı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/13/chase-stokes-kelsea-ballerini-romance-rumors-cozy-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir