Chase Stokes, Kazada Ölen ‘Dış Bankalar’ Duruşunu Öder – Hollywood Life


Stokes'ı kovalamak


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: NINA PROMMER/EPA-EFE/Shutterstock

Stokes’ı kovalamak John B’nin zamansız ölümü üzerinde çalışıyor Dış bankalar katılmak Alexander “AJ” Jennings29 yaşındaki Chase, 5 Temmuz sabahı erken saatlerde bir çarp-kaç kazasında hayatını kaybetti. 6 Temmuz’da Instagram hikayeleri “Kalbim paramparça. Hayatın yeni başlıyordu. SADECE ezgileriniz hakkında ne kadar heyecanlı olduğunuzu, o ole 6 dize ile ne kadar ilerlediğinizi ve sanat yaratmaya devam etmek istediğinizi konuştuk. Daima başkalarının kalplerini ısıtıyor ve çok özverili davranıyor.”

Stokes'ı kovalamak
Chase Stokes, halka açık bir sergide (NINA PROMMER/EPA-EFE/Shutterstock)

Chase, görgü tanıklarına göre, AJ’nin Charleston, Güney Carolina’da saat 02:30 civarında meydana gelen ölümünün şokunu düşünerek devam etti. İki ayrı otomobilin kendisine çarptığı ve ikisinin de olay yerinden kaçtığı bildirildi. Chase, duygusal mesajında, “Şu anda söyleyecek daha çok sözüm olmasını isterdim, ancak geçen gün en azını söylemek için bir mücadele oldu,” diye devam etti. “Hepimiz seni seviyoruz, hepimizin hayatına dokundun ve hepimizi daha iyi insanlar yaptın ve bunun için — Teşekkürler AJ. Yüksek melek uçun.” Chase mesajı kırmızı bir kalp emojisiyle bitirdi.

AJ’nin yakındaki bir hastanede meydana gelen vur-kaç olaylarının ardından yaralanarak yaşamını yitirdiği bildirildi. Herhangi bir suçlamada bulunulmadı, ancak polis kendisine çarpan araba hakkında daha fazla bilgi istiyor. Çılgınca popüler olan Netflix dizisi şu anda bölgede üçüncü sezonunu çekiyor. Kimmie Stewart Döküm kendi yayınladı Facebook üzerinden açıklamakısmen söyleyerek, “Dış bankalar AJ bu sabah olay yerinden kaçan iki arabanın arasında sıkışıp kaldığında ekip ve oyuncular korkunç bir kayıp yaşadı. AJ sette her gün güzel, nazik bir ruh ve parlak bir ışıktı.”

Popüler gençlik dizisindeki rolünü açıklayarak devam ettiler. “Bu sezonda John B fotoğraf çiftimiz/standımız olarak çalışmak için New York’tan Charleston’a taşındı. AJ’nin ani kaybının şokunu ve trajedisini anlayamıyorum ve bu zor zamanda düşüncelerimiz ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/06/chase-stokes-pays-tribute-outer-banks-stand-in-killed-accident/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir