Chase, Savannah ve Lindsie Chrisley Mahkemeden Ayrıldı, Ebeveynler Bond’u Reddetti – Hollywood Life


kovalamak chrisley, savannah chrisley


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Chase, Savannah, ve Lindsie Chrisley Atlanta Georgia’da ebeveynlerinin ardından birlikte bir adliyeden çıkarken görüldüler. Todd ve Julie Chrisley 10 Ocak Salı günü bağlanmaları reddedildi. Üç yetişkin çocuk, fotoğraflarda yargıcın kararından inanılmaz derecede hayal kırıklığına uğramış görünüyordu. burada görebileceğiniz, üzerinden Günlük posta. Yargıç, banka dolandırıcılığı ve vergi kaçakçılığı suçlamalarından cezalarına itiraz edilene kadar reality starların kefalet talebini reddetti.

26 yaşındaki Chase, nişanlısıyla el ele tutuştu emmy doktorları ve siyah beyaz çizgili bir t-shirt giydi. 25 yaşındaki kız kardeşi Savannah, uyumlu bir balıkçı yaka üzerine yeşil süslemeli siyah bir takım elbiseyle tüm işine gitti. Todd’un ilk evliliğinden olan kızı olan 33 yaşındaki Lindsie, uzun kahverengi bir kürk manto giymişti. 53 yaşındaki Todd ve 50 yaşındaki Julie de arabalarıyla adliyeye gelirken görüldü. Todd’un ilk evliliğinden büyük oğlu Kyle, 31 yaşındaki çiftin küçük oğlu da fotoğraflarda görünmüyordu. Grayson, 16 veya evlatlık kızı Chloe, 10, Kyle’ın kızı.

Savannah Chrisley ve Chase ChrisleyNBC Evrensel Yaz Basın Günü, Los Angeles, Amerika - 01 Nisan 2016 2016 NBCUNIVERSAL Yaz Basın Günü
Chase ve Savannah, bir kırmızı halı etkinliğinde birlikte gülümserler. (Broadimage/Shutterstock)

Todd ve Julie 12 ve yedi yıl hapis cezası tüm dolandırıcılık suçlamalarından suçlu bulunduktan sonra sırasıyla hapishanede. Çift, Haziran ayında suçlu bulundu ve daha sonra Kasım ayında mahkum edildi. Her ikisine de 17 Ocak günü öğle saatlerinde kendi cezaevlerine gitmeleri emredildi. İkili, temyize kadar kefaletle serbest bırakılmak üzere bir dilekçe sundu, bu da Salı günü reddedildi, yani minimum güvenlikli cezaevlerine rapor vermek zorunda kalacaklar.

önünde Chrisley En İyisini Bilir yıldızın cümleleri, Lindie, Aralık ayında bir röportajda çiftin zamanlarını neye adadığını açtı. İnsanlar. Outlet’e “Ailem kesinlikle terapiye ve İncil çalışmalarına ve çocuklarına zaman ayırıyor” dedi. “Biraz normallik duygusunu korumaya çalışarak yeni normalinizde gezinmeye çalışmak çok zor oldu.”

Chase, Savannah ve Lindsie Chrisley Mahkemeden Ayrıldı, Ebeveynler Bond'u Reddetti - Hollywood Life
Lindsie, kırmızı halı etkinliğinde pembe içinde muhteşem görünüyor. (Sıçrama Haberleri)

Duruşma ve cezadan bu yana, Chrisley’ler hayranlarını Chrisley İtirafları dijital ses dosyası. Cezadan sonraki ilk bölümde ikili, hukuki sorunlarına atıfta bulunuyor gibi göründü. Julie o sırada “Yaş sadece bir sayıdır ve ölüm tarihimizi bilmediğimiz için her günümüzü son günümüzmüş gibi yaşamak zorundayız” demişti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/11/chase-savannah-lindsie-chrisley-leave-court-bond-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir