Charlotte Ritchie kimdir? ‘You’da Kate’i Oynayan Aktris Hakkında – Hollywood Life


Charlotte Ritchie


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Netflix

  • Charlotte yeni ekibin bir parçasıdır. Sen 4. Sezon.
  • Charlotte, Joe ile yolları kesişen Kate’i canlandırıyor.
  • Charlotte rolleriyle tanınır. Ebeyi Arayın Ve hayaletler.

Sen 4. sezonda ağır dozda İngiliz yeteneği alıyor. Charlotte Ritchie oyuncu kadrosuna Joe Goldberg’in yeni sevgilisi olan Kate olarak katıldı. 33 yaşındaki İngiliz TV dünyasında iyi biliniyor.

Charlotte’un dünyasına aşina olmayanlar için muhtemelen merak ediyorsunuzdur: Charlotte Ritchie kimdir? O önemli bir karakter olacak Sen ilerlemek İşte oyuncu hakkında bilmeniz gereken her şey.

Charlotte Ritchie
Charlotte Ritchie, ‘You’ 4. sezonda Kate rolünde. (Netflix)

1. Charlotte, Kate’i oynuyor. Sen 4. Sezon.

Charlotte’un karakteri yenidir. Sen evren ve 4. sezonda ilk kez karşımıza çıkıyor. Kate bir sanat galerisinde yönetmendir. Zeki, son derece bağımsız ve Jonathan’dan (aka Joe Goldberg) hemen şüpheleniyor. Kate, Joe’nun yeni iş arkadaşlarından biri olan Malcolm ile çıkmaya başlar. Sezon boyunca, Joe ve Kate kendilerini birbirlerine daha da yakınlaşırken bulurlar.

2. Charlotte oynadığı sırada ün kazandı Ebeyi Arayın.

Charlotte, Hemşire Barbara Gilbert’ı canlandırdı. Ebeyi Arayın 4’ten 7’ye kadar olan sezonlar için. Karakteri trajik bir şekilde septisemiden öldü. İngiliz dizisinin kadrosuna katılmaya devam etti. hayaletler ve Alison Cooper’ı canlandırdı. O da dizide rol aldı Ölü Pikseller.

3. Charlotte, Londra’dan geliyor.

Charlotte, Londra, Clapham’da büyüdü. Özel hayatını gizli tutuyor ve herhangi bir sosyal medyası yok. Charlotte adında bir erkek kardeşi var. Luka.

Charlotte Ritchie
Charlotte Ritchie ‘Hayaletler’ Noel özel etkinliğinde. (James Shaw/Shutterstock)

4. Charlotte bir şarkıcıdır.

Charlotte, All Angels grubunun bir parçasıydı. O da kardeşi Luke ile müzik üzerinde çalıştı. EP’yi yayınladılar Başkasının Işığı 2014 yılında

5. Charlotte üniversiteye gitti.

Aktris, Bristol Üniversitesi’nde İngilizce ve drama diploması aldı. Diziyi çekerken üniversiteyi bitirdi Taze etilk çıkış rolü.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-charlotte-ritchie-5024550/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir