Charlize Theron Yeni Ürünlerini Tanıtmak İçin ‘Fast X’ Tişörtü Giyiyor – Hollywood Life


Charlize Theron Yeni Ürünlerini Tanıtmak İçin 'Fast X' Tişörtü Giyiyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Shutterstock

Charlize Theron47, son setinde muhteşem görünüyor instagram yeniyi tanıtan fotoğraflar Hızlı ve Öfkeli mal hattı. Sarışın güzel, üzerinde koleksiyondan karakteri Cipher’in yüzünün olduğu siyah bir grafik tişört dışında hiçbir şeyle poz vermedi ve omuz hizasındaki saçlarıyla gülümsedi. Yeni satırın onun için ne kadar önemli olduğunu ortaya koyan uzun bir başlık ekledi.

“Şu anda yatakta hastayken, beni daha iyi hissettiren tek şey, şu anda fastxstore.com’da bulunan bu @thefastsaga döküm ürün koleksiyonunu nihayet ortaya çıkarabilmemiz.” “Bu yeterince havalı değilmiş gibi, net gelirin %100’ü Güney Afrika’daki gençlerin sağlık, eğitim ve güvenliğini desteklemek için kuruluşum @ctaop’a fayda sağlayacak. Fast aileme, bu anı daha adil bir dünya potansiyeline ışık tutmak için kullanmamda bana katıldıkları için minnettar olmanın ötesinde.”

Fotoğraflar paylaşıldıktan sonra hayranları, yeni ürün koleksiyonunu ve onun görünümünü öven birkaç yorum yaptı. “O gömlek her şey!” bir hayran yazdı, diğeri ise onu “güzel” ve “parlak” olarak nitelendirdi. Diğerleri, hasta olmaktan kurtulmaya devam ederken ona iyi dileklerde bulundu.

Charlize Theron
Charlize, ‘Hızlı ve Öfkeli’ galasında. (Rob Latour/Shutterstock)

Charlize, son fotoğraf setiyle büyülenmeden önce, fotoğrafa bakışıyla manşetlere girdi. Hızlı X prömiyer. Etkinliğin kırmızı halısında poz verirken şeffaf bir elbise ve topuklu ayakkabılar altında siyah iç çamaşırı giydi. Ayrıca şık bir siyah bere ve uzun siyah bir kolye ekledi ve saçlarını açık bıraktı.

Charlize, göz alıcı tarzıyla dikkat çekmese de aşk hayatıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Yetenekli yıldız geçtiğimiz günlerde Los Angeles’ın Los Feliz semtinde bir adamla el ele dolaşırken görüldü. olarak tanımlandı Alex Dimitrijeviçsevgilisi olduğu sanılan . Gezi, kişisel hayatı hakkında oldukça özel olmasıyla tanındığı ve daha önce beş yıldır kimseyle çıkmadığını kabul ettiği için oldukça iyi bir izlenim bıraktı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/23/charlize-theron-fast-x-shirt-merchandise-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir