Charlize Theron Transparan Üst ve Yırtmaçlı Etek ‘School For Good & Evil’ Prömiyeri – Hollywood Life


charlize theron


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Charlize Theron Netflix’in galasına katıldı İyilik ve Kötülük Okulu 18 Ekim’de Los Angeles’ta, altından sutyenini ortaya çıkaran tamamen şeffaf bir üst giydiğinde. 47 yaşındaki gömleğe, ince bacaklarını ve transparan file taytları ortaya çıkaran yüksek belli, kalça hizasında yırtmaçlı bir etek giydirdi.

charlize theron
Charlize Theron, Netflix’in ‘The School for Good & Evil’ filminin 18 Ekim’de Los Angeles’taki galasında nefes kesici görünüyordu. (İmaj Basın Ajansı/NurPhoto/Shutterstock)

Uzun kollu, balıkçı yaka siyah gömleğin yakasında beyaz çiçekler bulunurken, korsaj altında bol dekolte gösteren dalma sutyenini ortaya çıkardı. Üstünü, yanlarında yüksek belli bir yırtmaç bulunan yüksek belli siyah saten bir eteğin içine soktu.

Eteğinin altından yüksek belli siyah iç çamaşırları görünüyordu ve bir çift file tayt ve diz boyu siyah dantel çizmelerle aksesuarlarını tamamlıyordu. Cazibesine gelince, kısa kahverengi saçlarını öndeki kakülleri yana ittirmişti.

charlize theron
Charlize, yan tarafında derin bir yırtmaç bulunan yüksek belli bir eteğin içine tıkıştırılmış şeffaf siyah bir üst giymişti. (MediaPunch/Shutterstock)

Ayrıca katılım oldu Kerry Washington Dar, kısa, düğmeli yakalı gömlek içeren baştan aşağı açık yeşil bir kıyafet giymişti. Gömleğine, önünde dalgalı bir yırtmaç bulunan yüksek belli metalik yeşil maksi etek giydirdi. Eteğini platform bronz topuklu ayakkabılar ve muhteşem yeni bir saç modeli ile şekillendirdi.

Kerry’nin simsiyah saçları, alnını kaplayan kısa ön patlamalarla süper kısa, düz bir bob şeklinde kesilmişti. Boğucu bir dumanlı göz, kalın bir siyah kedi göz kalemi ve parlak kırmızı bir dudak ekledi.

Charlize son zamanlarda kıyafetleriyle çok popülerdi ve bu saf siyah görünümün yanı sıra son zamanlarda ELLE Hollywood Kutlamalarında Kadınlar Dar, parlak kırmızı şeffaf Alaïa 2023 İlkbahar kombinini giydiğinde. Güney Afrikalı aktris, düz paçalı pantolonun üstüne uzun kollu balıkçı yaka midi elbise giydi ve omuzlarına siyah bir blazer giydi. Bir çift beyaz topuklu katır, görünümünü birbirine bağladı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/19/charlize-theron-sheer-top-slit-skirt-school-for-good-evil-premiere-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir