Charlize Theron, Halle Berry’nin Eski Oyuncusu Gabriel Aubry ile ‘Bağlanıyor’ – Hollywood Life


Charlize Theron;  gabriel aubry


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Charlize Theron Kanadalı modelle “takılıyor” gabriel aubrybir kaynak söyledi Bize Haftalık 46 yaşındaki Charlize ve 45 yaşındaki Gabriel, “Çok rahatlar ve birbirlerinden zevk alıyorlar” diye ekledi. İkili beş yıl önce romantik bir şekilde bağlantılıydı, ancak Charlize o sırada çıktıklarını alenen reddetti. Şimdi bir eşya olmalarına rağmen, Bize Haftalık‘nin içeriden bilgisi, ilişkinin “ciddi bir şey olmadığını” belirtiyor.

Charlize Theron;  gabriel aubry
Charlize Theron; Gabriel Aubry (Fotoğraf: Shutterstock)

Charlize ve Gabriel, ilk olarak Haziran 2017’de Santa Monica’da bir okulun önünde görüntülendiklerinde aşk söylentilerini ateşledi. bu bomba aktris, bir sonraki ay bir görünüm sırasında işleri düzeltti Andy Cohen ile Canlı Yayında Neler Olduğunu İzle. “Onunla hiç tanışmadım. Onunla üç saniye falan tanıştım,” dedi Charlize Gabriel hakkında. Evlatlık çocukları olduğu için sadece “geçerken” tanıştıklarını açıkladı. Jackson10 ve Ağustos7 yaşında, Gabriel’in kızıyla aynı okula gidiyor Nahla Ariela14, eski sevgilisiyle paylaştığı kişi halle berry55,

Sean Penn61, Charlize ile romantik olarak bağlantılı son kişiydi. İkili, İrlandalı aktörle olan aşklarının ardından Aralık 2013’ten Haziran 2015’e kadar çıktı. Stuart TowsendÜçüncü Göz Kör şarkıcı Stephen Jenkinsve aktör Craig Bierko. Bu arada Gabriel, 2005’te Halle ile çıkmaya başladı ve 2008’de kızlarını karşıladılar. İki yıl sonra, çift ayrıldı ve büyük yankı uyandıran bir velayet savaşı başlattı.

Gabriel ve Halle arasındaki dramın çoğu, X Men kızını o zamanki nişanlısıyla Fransa’ya taşımak isteyen aktris Oliver Martinez, 56. Velayet savaşı, 2014 yılında, Halle’nin Gabriel’e ayda 16.000 dolar ödemesine karar vermesiyle nihayet çözüldü. Halle, Gabriel’i velayet anlaşmalarından yıllar sonra ortaya çıkan mahkeme belgelerinde ırkçılık, fizyolojik taciz ve ensest ilişki ile suçladı. Günlük posta.

Gabriel Aubry ve Halle Berry
Gabriel Aubry ve Halle Berry 22 Şubat 2009’da 81. Yıllık Akademi Ödülleri Vanity Fair Partisinde (Fotoğraf: Matt Baron/BEI/Shutterstock)

Halle’nin Gabriel’in Charlize ile olan ilişkisi hakkında ne düşündüğü belli değil. bu Canavar Topu star aşkı yeni sevgilisiyle buldu, kamyonet avı. Eylül 2020’de ilişkilerini halka açtılar ve birlikte çok mutlular.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/18/charlize-theron-gabriel-aubry-hooking-up-dating-report/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir