Charlize Theron, Büyük Bir ‘Gerçek Ev Kadınları’ Hayranı Olduğunu Kabul Ediyor – Hollywood Life


v


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Josh Olins

Başka bir gün, başka gerçek ev kadınları hayran açıkladı! Aktris Charlize Theron büyük olduğunu duyurdu gerçek ev kadınları “Süreç” sayısında hayran Harper’s PAZARI 22 Eylül’de çıkan dergi. “Çocuklarıma her zaman ‘Biraz çeşitlendirin’ derim ve küçüğüm ‘İzliyor musunuz? ev hanımları tekrar mı?’” diye hatırladı. “Ve gidiyorum, ‘Evet, öyleyim… Biraz izleyeceğiz [Federico] Fellini Daha sonra.’” Popüler Bravo serisinin hangi şovunu düzenli olarak izlediğini açıklamadı.

47 yaşındaki Charlize de en sevdiği filmlerden birini yayınladı ve bu bir Noel klasiği oldu: elf. o tarif etti Will Ferrell– “f-kral mükemmel” olarak yönetilen film. Çeşitlendirme tavsiyesini ciddiye alıyor!

Charlize Theron Harper's Bazaar kapağı
Charlize Theron, ‘Harper’s BAZAAR’ın Ekim 2022 sayılarında yer aldı (Fotoğraf: Josh Olins)

bu bomba aktris, kendini şımarttığını kabul eden ikinci ünlü gerçek ev kadınları bölümler. Sırasında 19 Eylül bölüm nın-nin Howard Stern Gösterisi, Jon Hamm51, kendisi ve kız arkadaşını ortaya çıkardı, Anna Osceola, 34, birlikte bir “ritüel” olarak açacak. “Anna ve ben akşam yemeği pişirirken, ikimiz de izlediğimiz yerde gerçekleşen küçük bir ritüel var. Bobby Flay’i yendi… ve bazen bir gerçek ev kadınları izliyor” dedi. Ayrıca, başarılı Bravo şovlarını izlemeye başlangıçta “direndiğini”, ancak sonunda “buna hayran kaldığını” da itiraf etti.

Hangi şovları izlediğini tam olarak belirtmese de, dizide çok bilgili görünüyordu. Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınlarıözellikle ile Erika Jaynemali sıkıntılar. Erika’nın ayrı yaşadığı kocasının 750 bin dolarlık elmas küpeleri hakkında özel olarak yorum yaptı. Tom Girardi 2018’den itibaren müşterilerinden zimmetine para geçirdiği bildirildi. Howard Stern51 yaşındaki Erika, küpeleri Tom’a iade edip etmemeli sorusuna (ki bu yaz yaptığını söyledi), “Tatlım, onlar asla senin olmadılar! Onları geri ver!”

Jon Hamm ve Anna Osceola
Jon Hamm ve Anna Osceola, ‘Gerçek Ev Hanımları’ serisinin hayranlarıdır (Fotoğraf: Jon/Anna)

Maren Morris, Floransa Pughve Jennifer Lawrence hit Bravo serisinin hayranı olduklarını kabul eden diğer büyük isimler arasında yer alıyor. Bize Haftalık. Belki Charlize, Jon ve Anna ev hanımları partiyi birlikte izleyin ve diziye katılmayı seven diğer yıldızları davet edin!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/22/charlize-theron-real-housewives-fan/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir