‘Charlie’nin Melekleri’nden Jaclyn Smith Kocasıyla Buluştu: Fotoğraflar – Hollywood Life


Brad Allen, Jaclyn Smith


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Sara Jaye Weiss/Shutterstock

Jaclyn Smith kocasına olan aşkını kutluyor Dr.Brad Allen! bu Çarli’nin Melekleri 76 yaşındaki aktris, hafta sonu Montecito’da bir öğle yemeği randevusu için dışarı çıkarken şık ve çarpıcı görünüyordu. burada görebileceğiniz fotoğraflar. 70’lerin hit şovunun orijinal Meleklerinden biri olarak bilinen Jaclyn, muhteşem siyah-beyaz çizgili uzun kollu bir üst giydi ve görünümü skinny jean pantolon ve bej ve kahverengi Hermès Birkin çantayla eşleştirdi.

Yerel reklamcı Pierre LaFond & Company’nin “romantizm” kartı bölümünü kontrol eden Jaclyn’in, “Eminim bir şeyler bulacağım” dediğini duyduktan sonra, öğle yemeği için kocasıyla buluşmak için nasıl “acele etmesi” gerektiğini de sözlerine ekledi. Çok tatlı!

Brad Allen, Jaclyn Smith
Brad Allen ve Jaclyn Smith, bir Farrah Fawcett Vakfı etkinliğinde (Broadimage/Shutterstock).

Jaclyn bugünlerde hiç olmadığı kadar iyi görünüyor! Montecito gezilerine ek olarak, Jaclyn sosyal medya kanallarında aktif kalmaya devam ediyor, oğluyla birlikte yayınlıyor, Gaston Richmond39, 26 Ocak’ta. Çok sayıda hayran, aktrisin enstantanelerde ne kadar harika göründüğüne hayran kaldı ve bu da, en sonunda, gönderinin neden viral hale geldiğini açıklamasına neden oldu.

“Size iyi bir fotoğraf olduğunu söyleyeceğim. Doğru yer, doğru zaman” dedi Altıncı Sayfa “Oğlum-Parlayan!” başlıklı resmin fotoğrafı. “Bu, çekilişin şansı,” diye devam etti Jaclyn, “harika ışıklandırmanın” ve hatta daha iyi bir şirketin tüm sahneyi nasıl çarpıcı hale getirdiğini ekleyerek. “Sevdiğim biriyle birlikteyim oğlum ve bu bir veda partisiydi, bu yüzden gözlerim muhtemelen orada parlıyordu, parlıyordu çünkü o taptığım insanlardan biri” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/15/charlies-angels-jaclyn-smith-date-husband-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir