Charlie Sheen’in Oğulları Max ve Bob Nadir Gezi Sırasında Onun Kadar Uzunlar – Hollywood Life


Charlie Sheen'in Oğulları Max ve Bob Nadir Gezi Sırasında Onun Kadar Uzunlar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Clint Brewer Fotoğrafçılık / AIM / BACKGRID

Charlie Sheen babalıkta “kazanıyor”. 57 yaşındaki aktör, 28 Mart Perşembe günü Malibu’da oğullarını ve ikizlerini alırken görüldü. maks. Ve Bob Sheen, smoothies ve atıştırmalıklar için. Charlie kapüşonlu bir kazak, bir çift mavi pantolon, beyaz bir stoper ve siyah bir şapka giymişti. Sheen’in eski karısıyla paylaştığı oğulları, Brooke Müller, henüz 14 yaşındalar, boyları 1,70” olan babaları kadar. Ayrıca aile benzerliğini eve götürmeye yardımcı olan güneş gözlükleri de taktılar.

Charlie Sheen'in Oğulları Max ve Bob Nadir Gezi Sırasında Onun Kadar Uzunlar – Hollywood Life
(Clint Brewer Fotoğrafçılığı / AIM / BACKGRID)

Max ve Bob, Charlie’nin en küçük çocukları ve Charlie’nin 45 yaşındaki aktris Brooke Mueller ile üç yıllık evliliğinin ürünü. Çift 2011’de ayrıldı, ancak yıllarca süren bir nafaka sorununu ancak yakın zamanda çözdüler. 2018’de Charlie, “gelirinin [had] Mueller’e kişi başına 55.000 $ ödemesi emredildiği 2016 yılından bu yana önemli ölçüde değişti” Bize Haftalık. Ayrıca eski karısına ödeme yapmakta zorlandı. Denise Richardskızları için 20.000 dolar, Sami19 ve lola17.

Charlie Sheen'in Oğulları Max ve Bob Nadir Gezi Sırasında Onun Kadar Uzunlar – Hollywood Life
(Clint Brewer Fotoğrafçılığı / AIM / BACKGRID)

O sırada “Sürekli bir iş bulamadım ve eğlence endüstrisinin birçok yönünden kara listeye alındım” diye yazmıştı. “Bütün bunlar kazancımda önemli bir düşüşe neden oldu.” O sırada, her iki kadına da, o sırada 2,1 milyon doları aşan tüm kaynaklardan elde ettiği brüt yıllık gelirinin %9,5’ini ödediği bildirildi.

2022’de Charlie ve Brooke ayrıntıları belirledi. Açıklanmayan bir mali anlaşma üzerinde anlaştılar. “Bay. Sheen ve Bayan Mueller, barışçıl bir şekilde, ailenin genel çıkarlarına odaklanan özel anlaşmaların çocuklarının yararına olduğunu hep birlikte kabul ediyorlar,” dedi Sheen’in avukatı, Gregory J.PedrickEsq., söyledi Biz Haftalık. “Bunu başardıkları için alkışlanmalı.”

Ağustos 2022’de 52 yaşındaki Denise, Dubai’nin Gerçek Ev Hanımları yıldız, Caroline Stanbury podcast’inde Boşanmış, Ölmemiş. “Charlie ile evliliğimden kesinlikle pişman değilim, çünkü onun ve benim kızlarımız olması için bir araya getirildiğimize gerçekten inanıyorum,” dedi. “Altı aylık hamileyken boşanma davası açtım, ki bu çok zordu ve bunun ne kadar halka açık olacağının ve kişisel olarak kariyerimi nasıl etkileyeceğinin etkisinin farkında değildim çünkü ‘Bu benim özel hayatım’ diye düşündüm. , bu neden profesyonel hayatımı etkiliyor?’ Sanırım o sırada yaklaşık iki yıl boyunca magazin kapaklarındaydım. Ve inanılmaz derecede zordu.”

Deneyimi “travmatik” olarak nitelendirecek, ancak çocukların, yüksek profilli bölünmenin kamuoyu baskısına dayanmasına yardımcı olduğunu söyledi. Denise, “Bu iki bebeğim oldu ve bu benim için gerçekten çok zordu ve kendimi gerçekten bir balonun içine koyup günün sonunda onları korumak zorunda kaldım” diye ekledi. “Gerçekten orada kim var? Ailem ve çocuklarım. Ve sanırım boşanmanın ilk kısmından geçmemi sağlayan da buydu.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/29/charlie-sheen-sons-max-bob-malibu-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir