Charlie Sheen Geri Dönüyor ve Kızı Sami’yi Sadece Hayranlara Katılıyor – Hollywood Life


Charlie Sheen


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Larry Marano/Shutterstock

Charlie Sheen 18 yaşındaki kızını hor gördüğü için fikrini değiştirdi, Sami SheenOnlyFans’a katıldı ve hepsi eski karısı ve Sami’nin annesi sayesinde, Denise Richards. 56 yaşındaki aktör, “Denise, acelemde gözden kaçırdığım ve görmezden geldiğim çeşitli göze çarpan noktaları aydınlattı” dedi. Bize Haftalık 18 Haziran’da yayıncısı aracılığıyla, Jeff Ballard. “Şimdi her zamankinden daha fazla, Sami’nin bu yeni maceraya atılırken güvenebileceği birleşik bir ebeveyn cephesine sahip olması çok önemli. Bu andan itibaren, ona bolca sahip olacak.”

Sami, 12 Haziran’da Instagram’da paylaştığı buharlı bikini fotoğrafıyla OnlyFans’a katıldığını duyurdu. Havuzda çekilen fotoğrafa “Daha fazlasını görmek istiyorsan biyografimdeki bağlantıya tıkla” yazdı. Biyografisindeki bağlantı, insanları “özel içerik için abone olmaya” teşvik eden OnlyFans sayfasına yönlendirdi. Charlie, kızının yeni iş girişiminden memnun olmadığını açıkça belirtti ve bu fikirle hiçbir ilgisi olmadığını belirtti. “Şu anda 18 yaşında ve annesiyle birlikte yaşıyor. Bu benim çatım altında olmadı” dedi. İki ve yarım adamlar şap söyledi Bize Haftalık 13 Haziran’da yaptığı açıklamada, “Bunu tasvip etmiyorum ama engelleyemediğim için onu klas, yaratıcı olmaya ve dürüstlüğünden ödün vermemeye çağırdım” diyerek sözlerini tamamladı.

Charlie Sheen
Charlie Sheen, kızı Sami Sheen’in yeni işiyle ilgili fikrini değiştirdi (Fotoğraf: Larry Marano/Shutterstock)

51 yaşındaki Denise, kızını desteklemek için hemen geri çekildi. “Sami 18 yaşında ve bu karar kimin evinde yaşadığına bağlı değildi. Bir ebeveyn olarak yapabileceğim tek şey ona rehberlik etmek ve kararına güvenmek ama o kendi seçimlerini yapıyor” dedi. HollywoodYaşam temsilcisi aracılığıyla. Ayrıca Denise, Sami’nin ateşli bikinili fotoğrafının altına, kızının tam desteğini aldığını bildirmek için bir yorum yaptı. “Sami, seni her zaman destekleyeceğim ve her zaman arkanda olacağım. Seni seviyorum” dedi kırmızı kalp emojisi ile.

Denise, sosyal medyasında “çok sayıda olumsuz yorum” fark ettikten sonra kızına verdiği desteği daha da detaylandırdı. “Keşke 18 yaşındaki kızımın sahip olduğu özgüvene sahip olsaydım, söylemeliyim. Ayrıca onun seçimlerini yargılayamam. yaptım Vahşi Şeyler & oyun çocuğu, açıkçası babası da olmamalı. Ve onun yaşında olumsuzlukları görmezden gelebilmek? Uzun yıllarımı aldı ve hala bazen mücadele ediyorum” Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları Star, 17 Haziran’da Instagram sayfasına gönderdiği bir notta şunları söyledi:

Devam etti, “Gürültüleri susturma yeteneğine hayranım. Çünkü seni yok edebilir. Geçen aylarda @onlyfans hakkında bir şeyler öğrendim. Yargı, çünkü yetişkin film endüstrisinin kadın ve erkekleri orada. Instagram ve Twitter’da da olduklarını hayal ediyorum. IG’de bikinili bir fotoğrafımızı yayınlamak arasında gerçekten bir fark var mı?” Bikini fotoğraflarından da para kazanmak için OnlyFans yapıp yapmaması gerektiğini düşünerek mesajını sonlandırdı.

15 Haziran’da Sami, Instagram Story Soru-Cevap oturumunda yeni konserine hitap etti. “Önemli olan tek şey, gönderilerinizden memnun olduğunuzdan emin olmak ve tüm vücutların güzel olduğunu hatırlamak” dedi. İnsanlar. Ayrıca annesinin “son derece destekleyici” olduğunu da kaydetti.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/19/charlie-sheen-supports-sami-sheen-onlyfans/

Yorum yapın

SMM Panel