Charlie Puth, 21 Yaşındayken Bir Hayranıyla Bekaretini Kaybettiğini Kabul Etti – Hollywood Life


charlie puth


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Charlie Puth ile yeni bir röportajda hayatının en kişisel deneyimlerinden birini anlattı. koşuşturma, 31 Mayıs Salı günü yayınlandı. 30 yaşındaki şarkıcı, 21 yaşındayken bekaretini geri kaybettiğinde neler olduğunu anlattı. Şaşırtıcı bir şekilde, “Dikkat” pop yıldızı, ilk seferinin aslında bir hayranıyla olduğunu itiraf etti, ama kendisi yoktu’ t aslında sonra temas halinde kalmak.

Boston’daki küçük bir gösteriden sonra Charlie, bir kadının imza istemek için yanına geldiğini açıkladı. “Bu kız bana geldi ve ‘Göğsümü imzalayabilir misin?’ ‘Bir rock yıldızı gibi hissediyorum’ gibiydim” dedi. Birinin v-kartını kaybetmesi genellikle bir tür geçiş ayini olsa da, “Light Switch” virtüözü bazı pişmanlıklarını dile getirdi. “Onu bir daha hiç görmedim. O güzeldi, ama bazen bu beni üzüyor çünkü keşke eski halimin ‘Hey, bunu biraz daha akılda kalıcı hale getirmek isteyebilirsin’ demesini isterdim” dedi.

Charlie Puth, 21 Yaşındayken Bir Hayranıyla Bekaretini Kaybettiğini Kabul Etti - Hollywood Life
Charlie bekaretini ‘Bustle’a açtı. (Deklanşör)

İlk seferinin “biraz daha akılda kalıcı” olmasını istediğini kabul ederken, oldukça cinsel iştahı olduğunu söylediğinde arsızlaştı. “Gerçekten azgınım. Bence yaratıcı olmak için biraz olmalısın, ”dedi, TikTok’larının ne kadar cinsel olarak yönlendirildiğine dikkat çeken bir tweet hakkında şaka yaptıktan sonra.

Charlie’nin utangaç olmadığı tek şey cinsel arzularını göstermek değil, Instagram’da iç çamaşırıyla otururken çekilmiş seksi gömleksiz fotoğraflarını yayınladı. Müziği, yaklaşmakta olan albümünden tekli “Light Switch” ile her türlü cinsel duyguyu da kucaklıyor. Charlie sözleriyle övünüyor: “Beni bir ışık düğmesi gibi açıyorsun.”

Charlie Puth, 21 Yaşındayken Bir Hayranıyla Bekaretini Kaybettiğini Kabul Etti - Hollywood Life
Charlie, 2022 Çocukların Seçimi Ödülleri’nde kollarını göstererek süper yakışıklı görünüyordu. (Deklanşör)

Tabii ki, Charlie’nin bazı şarkıları daha derin, daha sert duygulara dokunuyor, örneğin yürek burkan “That’s Hilarious”, “Sen benim lanet olası hayatımın bir yılını aldın” şarkısını söylüyor. Böyle bir replik biraz yoğun olsa da, Charlie şarkıya biraz mizah katmaya çalıştığını itiraf etti (“Bu Çok Komik” başlığı verildi) ve biraz dengede çalıştığını söyledi. “İlaçtaki şeker,” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/01/charlie-puth-virginity-fan-interview/

Yorum yapın

SMM Panel