Charli XCX, Vecna ​​Şarkısını ‘Stranger Things’ Konserinden Önce Açıkladı – Hollywood Life


“Running That Hill (A Deal With God)”ın beklenmedik başarısını düşünürsek, bu bir utançtır. Kate Bush listelenen isimlerden biri değil Baş Aşağı Canlı. Ancak 23 Haziran konserine katılacak olan bir sanatçı – eşsiz bir müzik deneyimi yabancı şeyler ve Doritos – Charlie XCX. Charli, “O Tepeye Koşmak”ın yeniden dirilişi hakkında “Oh, bu çok şaşırtıcı” diyor. HollywoodYaşam. “Bu şarkıyı seviyorum ve gösteride bu tür bir koruyucu güç olarak kullanılma şeklini seviyorum. Ayrıca insanların şarkıyı yeniden keşfetmesinin, hatta belki de ilk kez keşfetmesinin gerçekten harika olduğunu düşünüyorum. Demek istediğim, [Kate] böyle bir ikon ve bu şarkı çok zamansız ve inanılmaz.”

İlk bölümden kalıcı görüntü Yabancı Şeyler 4 Max (Sadie Lavabo) biri onu Upside Down’dan ve Vecna’nın pençelerinden uzaklaştırmak için bir şarkı söylemeden önce gözleri kafasının içine yuvarlandı. Mem, insanların en sevdikleri şarkıları paylaşmaları (veya diğer parçalarla dalga geçmeleri) için kullanıldı. Soru şu: Charli’yi ne geri çekebilir? Şaşırtıcı bir şekilde, bir 80’ler klasiği değil, bir 90’lar klasiği. “Ah, bir düşüneyim,” diyor Charli HollywoodLife. “Firestarter” olabilir Dahi

“Evet! O şarkının sahne arkasına geçiyoruz” diye ekliyor. “Yani bunun iyi bir şey olduğunu hissediyorum. Ayrıca, Upside Down’daki şeylerle ateş arasında bir çeşit sığır eti olduğunu da biliyorum. Bu yüzden belki de iyi bir tanesidir.”

İlk bakışta kadroya Baş Aşağı Canlı“Zamanda Geri Dön” mırıldanmaya başlayabilirsiniz. Huey Lewis ve Haberler. Tasarıdaki her hareket ikonik olsa da, sahneyi onunla paylaştığı için Charli garip görünüyor. Go-Go’lar, çekirdek hartve Yumuşak hücreli. Ancak, katılımı ilk bakışta düşünüldüğünden daha mantıklı. Ne de olsa Charli, Doritos’un sıkı bir hayranı. “Tur binicimde sonsuza kadar Doritos vardı” diyor HL, “Tüm işbirliğinin 80’lerin müziğinden bu kadar ilham alması beni çok ama çok heyecanlandırdı, ki bu son albümümde gerçekten ilham aldığım bir şey. [Crash]özellikle.

Charli XCX, Vecna ​​Şarkısını 'Stranger Things' Konserinden Önce Açıkladı – Hollywood Life

İkincisi, söylediği gibi, 80’ler Charli’nin DNA’sında. “Her zaman ağırlıklı olarak 80’lerin müziğine ve 80’lerin sanatçılarına yöneldim” diyor Charli, “çünkü müziğin içinde böyle bir kaçış, özgürlük ve neşe duygusu var. Ayrıca 80’lerin en sevdiğim sanatçılarının çoğunda bu sınır eksikliği olduğunu hissediyorum. [those] sanatçılar gerçekten dünya dışıydı. Başka bir yerden gerçek rock yıldızları gibi hissettiniz.”

“İster 80’li yıllardan, ister bugünden gelmiş olsunlar, en sevdiğim müzisyenlerin hepsinde bunu gerçekten seviyorum” diye ekliyor. “Dünyayı farklı bir mercekten gördüğünü ya da başka bir zamandan buraya taşınmış gibi hisseden insanları seviyorum.”

Charli, bir sanatçı hakkındaki bu tanımlanamayan entrikanın, müziklerini “daha çok bir gerçeklerden kaçma” yapmasına yardımcı olduğunu söylüyor. “Ve sanırım bu yüzden 80’lerin müziğine her zaman gerçekten ilgi duydum. Ama aynı zamanda şarkı yazmanın gerçekten klasik, gerçekten güçlü ve duygusal olduğunu düşünüyorum. 80’lerde kullanılan ve öncülük edilen birçok synth ve ses – kulağa çok tatlı, güzel ve gerçekten sıcak geliyordu. Müzikal olarak bana her zaman çok ilham verdiler.”

Charli XCX, Vecna ​​Şarkısını 'Stranger Things' Konserinden Önce Açıkladı – Hollywood Life

Charli, bu ilhamlardan birine kişisel olarak nasıl hissettiğini anlatmış olabilir. İçinde yer alan “ikonik eylemlerden” biriyle bir ekip kurmayı kızdırdı. Baş Aşağı Canlı, ama kim olduğunu açıklamasına izin verilmedi çünkü “çünkü bu bir sürpriz ve öğrenmek için 23 Haziran’daki sanal konseri izlemeniz gerekecek.”

Upside Down’dan Canlı izlemek için sınırlı süreli Stranger Things paketini içeren bir paket Doritos veya Doritos 3D Crunch alın. Veya ziyaret et Doritos.com/StrangerThings biletinizi ayırtmak ve özel ürünleri almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/22/charli-xcx-vecna-song-stranger-things-live-from-the-upside-down/

Yorum yapın

SMM Panel